Волейбол

Суперліга (чоловіки). 2-й етап. 5-й тур. «Юристи» та «кажани» налаштовані на максимум очок

11:55 | 28 ноября 2014

Отже, до вашої уваги центральний двобій – дуель конкурентів за потрапляння в четвірку кращих. Як говорять у таких випадах, суперечка за шість очок. Що цікаво, це буде перша зустріч команд в чемпіонатах країни, до цього шляхи команди уникали один одного, виступаючи в різних лігах.

Суперліга (чоловіки). 2-й етап. 5-й тур. Чи будуть сюрпризи в Сумах та Харкові?

23:55 | 27 ноября 2014

В 5-му турі як центральний виділяємо матч в Харкові між «Юракадемією» та львівською команди «Барком-Кажани», які є конкурентами за потрапляння в четвірку кращих – про нього ми розповімо окремо. Зараз про інші суперництва.

Кубок ЄКВ (жінки). «Хімік» проти «Імоко Воллєй»: грандіозний спектакль

12:41 | 27 ноября 2014

Всі чотири партії матчу у відповідь 1/16 фіналу Кубка ЄКВ «Імоко Воллєй» - «Хімік» завершилися з мінімальною перевагою однієї з команд - у трьох успіх виявився на боці суперника. У першій партії южненська команда перемогла, програючи дев"ять очок (11:20), у третій - мала чотири сетболу, суперник - п"ять, але один з них все-таки реалізував. У підсумку - 3:1. Кращим снайпером матчем стала Надія Кодола - 26 очок. Це яскраве протистояння коментатор радіо «Конельяно» назвав цей матч «Grandissimo spettacolo» - грандіозний спектакль. А «Хімік» переключається на боротьбу за Кубок виклику ЄКВ.

Кубок ЄКВ (жінки). «Орбіта-ЗТМК-ЗНУ»: дві «п’ятихатки» щастя не принесли

01:55 | 27 ноября 2014

Запорізька «Орбіта-ЗТМК-ЗНУ» програла в другому матчі 1/16 фіналу Кубку ЄКВ бельгійському, як і в першому, з рахунком 2:3. Українська команда вибула з цього єврокубку, але тепер гратиме в Кубку виклику ЄКВ.

Владислав ЛАЗАРЧУК: «У вирішальний момент хлопці проявили бійцівські якості»

Головний тренер ВК «Барком-Кажани» Владислав ЛАЗАРЧУК прокоментував матчі 4-го туру проти ВК «Вінниця», де львів’яни нарешті перервали серію з п’яти поразок. Нагадаємо, команди, обмінялися перемогами – 3:1 та 3:2.

Кубок ЄКВ (жінки). «Хімік» влаштує тільки дві перемоги

13:10 | 26 ноября 2014

Сьогодні о 21.30 «Хімік» зіграє матч-відповідь 1/16 фіналу Кубка ЄКВ з італійським «Имоко Воллей». Матч, в якому южненський команду влаштує тільки перемога 3:0 або 3:1, а потім і вікторія в «золотому сеті», нагадаємо, пройде в місті Віллорба, де зазвичай і грає наш суперник. Нагадаємо, що в Южному верх взяла італійки.

Кубок ЄКВ (чоловіки). І все-таки обидва матчі в Бельгії

11:40 | 26 ноября 2014

Харківський «Локомотив» зіграє в Бельгії обидві гри 1/8 фіналу Кубку ЄКВ з «Лєнніком». Таке рішення прийнято у зв"язку з ситуацією, яка сформувалася в Україні, - повідомив офіційний сайт клубу.

Володимир РОМАНЦОВ: «В першому матчі «Буревісник» здорово зіграв, особливо в захисті»

15:40 | 25 ноября 2014

Головний тренер харківської «Юракадемії» Володимир РОМАНЦОВ відповів на питання прес-служби ФВУ стосовно матчів 4-го туру з чернігівським «Буревісником-ШВСМ». Нагадаємо, що студентські команди обмінялися перемогами з рахунком 3:1.

Чемпіонат України (аматори). У Полтаві так і не визначився одноосібний лідер

12:55 | 25 ноября 2014

У Полтаві протягом чотирьох днів тривав перший стиковий тур 8-ми жіночих команд із 12-ти Аматорського чемпіонату країни у вищій лізі. Головною особливістю полтавського туру стало те, що жодна з команд не змогла уникнути гіркоти поразки.

Кубок ЄКВ (жінки). «Орбіта-ЗТМК-ЗНУ» програла в «п’ятихатці»

12:10 | 25 ноября 2014

Запорізька «Орбіта-ЗТМК-ЗНУ» програла в першому матчі 1/16 фіналу Кубку ЄКВ бельгійському «Дафінс» з рахунком 2:3. Нагадаємо, що обидві гри цього раунду єврокубку запорізькі волейболістки проводять на майданчику суперника. В першому поєдинку номінальним господарем була «Орбіта».