Соберите свою виртуальную коллекцию наклеек по фигурному катанию от 5kolec.com »

Олимпийские игры

В Балаклії на Харківщині з’явилося ще два спортивних майданчики

23:56 | 20 июля 2018

20 липня на базі Балаклійського навчально-виховного комплексу відкрито новий сучасний багатофункціональний майданчик із синтетичним покриттям для занять міні-футболом, волейболом та баскетболом, а також спортивний комплекс з тренажерним обладнанням.

В Чернігові визначили переможців Всеукраїнських змагань зі стрільби з лука

23:56 | 20 июля 2018

16-18 липня в Чернігові відбулися змагання відкритого чемпіонату області зі стрільби з лука та Всеукраїнського «Кубка Сіверщини» зі стрільби з лука.

Олімпійська родина вітає з Днем народження!

23:56 | 20 июля 2018

Сьогодні свій День народження святкує член Національного олімпійського комітету України Олександр Башенко.

Українські п’ятиборці взяли участь у семінарі з антидопінгових питань та медичного забезпечення

15:41 | 20 июля 2018

На Олімпійській базі в Конча-Заспі за ініціативи Національного олімпійського комітету України та Національного антидопінгового центру відбувся семінар з антидопінгових питань та медичного забезпечення для спортсменів та тренерів з сучасного п’ятиборства.

20 вересня відбудеться звітно-виборча Асамблея відділення НОК України у Черкаській області

14:27 | 20 июля 2018

Таку дату затвердили сьогодні на засіданні виконкому відділення, який проходив під головуванням голови відділення Андрія Більди та за участі заступника начальника управління сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації Катерини Коваленко, представників спортивних федерацій і спортивних шкіл області.

«Олімпійські історії» з Лесею Цуренко

14:12 | 20 июля 2018

Завтра, 21 липня, за підтримки Національного олімпійського комітету України на спортивних вболівальників чекає новий випуск програми «Олімпійські історії».

На Чернігівщині визначили найспортивніших держслужбовців

11:57 | 20 июля 2018

За підтримки відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області, обласного центру «Спорт для всіх», Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА в Чернігові відбулися традиційні змагання XVIII Спартакіади серед державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування Чернігівщини.

«Олімпійське літо» в оздоровчому таборі «Калинівка» на Хмельниччині

10:42 | 20 июля 2018

В рамках Всеукраїнської акції «Олімпійське літо» обласний центр фізичного здоров"я населення «Спорт для всіх» спільно з обласним відділенням НОК України в позаміському дитячому оздоровчому таборі «Калинівка» Старокостянтинівського району провели спортивно-масовий захід «Веселі старти», до програми якого увійшли різноманітні командні естафети та індивідуальні змагання з дартсу за участю близько ста юнаків та дівчат.

У Пісочині відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям для міні-футболу

10:26 | 20 июля 2018

На Харківщині у селищі Пісочин побудували міні-футбольне поле, на якому будуть тренуватися та змагатися не тільки учні місцевої школи, а й спортсмени зі всього району.

Фінал Всеукраїнського фестивалю «Козацькі розваги» пройшов у Чернігові

10:02 | 20 июля 2018

Вже традиційно за підтримки відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області, обласного центру «Спорт для всіх» в Чернігові вдесяте відбувся Всеукраїнський фестиваль стронгменів «Козацькі розваги».

Страницы:
1 2 3 4 777