Кубок ЄКВ (жінки). «Орбіта-ЗТМК-ЗНУ» програла в «п’ятихатці»

12:10 | 25 ноября 2014

Запорізька «Орбіта-ЗТМК-ЗНУ» програла в першому матчі 1/16 фіналу Кубку ЄКВ бельгійському «Дафінс» з рахунком 2:3. Нагадаємо, що обидві гри цього раунду єврокубку запорізькі волейболістки проводять на майданчику суперника. В першому поєдинку номінальним господарем була «Орбіта».

«Орбіта-ЗТМК-ЗНУ» - «Дафінс» (Шарлеруа, Бельгія) – 2:3 (25:23, 23:25, 19:25, 25:22, 12:15)

Орбіта (заявка): Дудникова, Лучко, Дрозд, Сильченкова (к), Дерюгіна (л), Кліменова, Пугачова, Сухорукова, Угленко, Биценко, Скрипак. Тренер – Ігор Філіштинський.

Дафінс (заявка): Кастаньо (л), Корраль, Аннер, Корреа-Эстебан, Де Бель, Пурхартова, Лафорж, Стаке, Носекова, Евра, Перес, Санчес. Тренер – Паскуаль Сорін.

Судді: Карел ЗЮЙДБЕРГ (Люксембург), Малін БЬОЛІН (Швеція).

Тривалість матчу: 130 хв. (29+28+27+28+18)

24 листопада. Шарлеруа. «Spiroudome». 400 глядачів.

Ми не мали змоги спостерігати за цим матчем – відеотрансляція організована не була, тому розповімо, як в цілому розгорталися події.

В першому сеті до другої перерви «Орбіта» вийшла вперед на три очки – 16:13. На фініші ця перевага перетворилася на потрійний сетбол – 24:21. Суперник скоротив відставання до мінімуму, але останнє слово залишилося за підопічними Ігоря Філіштинського.

У другому сеті суперники довгий час йшли врівень 15:15, 22:22, але вирішальний удар завдали саме господарки - 24:22. «Орбіта» один м’яч відіграла, але партія за «Дафінс». Теж 25:23.

У третьому сеті схожа картина, але кінцівка вийшла без інтриги. При рахунку 18:18 підопічні Соріна здобули шість очок поспіль. У підсумку 25:19 на їх користь. 2:1 – вони повели в матчі.

В четвертій парті «Орбіта» впевнено вела – 17:11, але дозволила супернику наздогнати себе -20:20. Потім – 22:22. Але потрійний удар від запорізької команди, на який господарки не знайшли чим відповісти, перевів гру у тай-брейк.

В лотереї були гойдалки. «Орбіта» вела 7:5. Далі 9:11. Тайм-аут і 12:12. Але кінцівка залишилася за «Дафінс» - 15:12 та 3:2 в матчі.

У бельгійської команди два очки, у «Орбіта» - одне. Для того, щоб пройти лідера чемпіонату Бельгії запорізькі волейболістки повинні перемагати 3:0, чи 3:1. В разі перемоги «Орбіти» з рахунком 3:2, буде призначений «золотий сет».

«ДАФІНС» - «ОРБІТА». Другий матч

25 листопада. 21.30. Судді: Малін БЬОЛІН (Швеція), Карел ЗЮЙДБЕРГ (Люксембург). Онлайн-текст.