Волейбол

Чемпіонат світу-2014 (чоловіки). Перемога, яка не принесла радості

12:25 | 06 января 2014

Чоловіча збірна України завершила 3-й раунд групового турніру перемогу над збірною Греції з рахунком 3:2, але посівши друге місце в групі М, не потрапила в число фіналістів чемпіонату світу-2014. У нашої збірній 5 очок, а переможцем стала тут команда Фінляндії, яка також в п’яти партіях здолала словаків. Українці втратили теоретичні шанси на вихід до фіналу, програвши третю партію, але боролися до кінця і нагородою за це їм стала перемога.

Чемпіонат світу-2014 (чоловіки). Українцям потрібна перемога з рахунком 3:0

19:40 | 05 января 2014

Сьогодні чоловіча збірна України, яка має зараз 3 очки після двох матчів, гратиме зі збірної Греції, після чого визначиться остаточне розташування команд в групі М 3-го раунду чемпіонату світу-2014, а разом з ним і володар путівки (а можливо їх буде двоє) у фінальну частину Мундіаля. Зараз шанси на завітний квіток мають також команди Фінляндії (6 очок) та Словаччини (3).

Чемпіонат світу-2014 (жінки). Матч престижу

Сьогодні жіноча збірна України, яка вже втратила шанси на завоювання путівки на чемпіонат світу, проведе свій заключний відбірковий матч у групі I. Суперник не потребує окремого представлення, адже це безперечний аутсайдер квартету – збірна Кіпру. Кілька слів про матч престижу нашої команди в наступному матеріалі.

Чемпіонат світу-2014 (чоловіки). Збірна України перемогла словаків

12:55 | 05 января 2014

Чоловіча збірна України перемогла збірну Словаччини в другому матчі групи М 3-го раунду відбіркового турніру чемпіонату світу. Поєдинок проти господарів турніру пройшов в напруженій боротьбі – доля кожної партії вирішувалася в кінцівках, і в кожній успіх, на відміну від матчу з фінами, святкували підопічні Юрія Філіппова - 3:0.

Чемпіонат світу-2014 (жінки). Українки втратили можливість зіграти на чемпіонаті світу

22:40 | 04 января 2014

Жіноча збірна України поступилася і в другому матчі групи І 3-го раунду відбіркового турніру чемпіонату світу-2014 - збірній Туреччини, на цей раз з рахунком 0:3, після чого втратила навіть теоретичну можливість поборотися за пропуск у фінальну частину. Боротьба в цьому матчі була лише в третій партії, коли підопічні Гарія Єгіазарова вели в рахунку 9:2, але в підсумку все ж таки поступилися.

Чемпіонат світу-2014 (чоловіки). Збірна Словаччини – суперник збірної України

20:55 | 04 января 2014

Сьогодні чоловіча збірна України проведе вирішальний для себе матч 3-го раунду чемпіонату світу-2014 з командою Словаччини – господаркою турніру в групі М. Представляємо суперника нашої команди.

Украина - Кипр, Украина - Греция. Отборочные матчи чемпионатов мира по волейболу 2014. Онлайн-трансляции

20:08 | 04 января 2014

Мужская сборная Украины проведёт решающее сражение за выход на Чемпионат мира, а женщины - матч престижа.

Чемпіонат світу-2014 (жінки). Збірна Туреччини – другий суперник збірної України

15:55 | 04 января 2014

Жіноча збірна України у другому матчі групи І 3-го відбірного раунду чемпіонату світу гратиме з однієї з найсильніших збірних Старого світу, господарками турніру - збірної Туреччини. Ця команда не потребує зайвих, адже постійно на виду, але ми скажемо кілька слів про нашого суперника, в матчем з яким українок влаштує тільки перемога.

Чемпіонат світу-2014 (чоловіки). Збірна України дала бій фавориту групи

12:25 | 04 января 2014

Чоловіча збірна України дала бій збірній Фінляндії - восьмій команді за підсумками недавнього чемпіонату Європи. Доля кожної партії вирішувалася за позначкою «20». Перша залишилася за підопічними Юрія Філіппова, решта – за суперником. 3:1 – матч за скандинавами.

Чемпіонат світу-2014 (жінки). Українки поступилися румункам

11:55 | 04 января 2014

Жіноча збірна України поступилася в першому матчі групи І 3-го раунду відбіркового турніру чемпіонату світу-2014 збірній Румунії з рахунком 2:3. Після перемоги в першій партії підопічні Гарія Єгіазарова мали сетбол у другій (24:23), але поступилися – 24:26. Не змогли українки втримати перевагу і після успіху в третій партії.