Волейбол

Фінал чемпіонату EEVZA: бронзові нагороди Попова/Деніна

12:40 | 06 октября 2014

Завершився фінальний етап чемпіонату EEVZA з волейболу пляжного. Українці й цього разу не залишились без нагород - бронзові медалі вибороли Сергій Попов та Олексій Денін.

«Орбіта» - «Регіна». Шість очок без особливого клопоту

02:55 | 06 октября 2014

Бронзові призерки минулого чемпіонату стартували матчами з одним з аутсайдерів попереднього сезону і не мав в них ніякого клопоту. І в цьому сезону команди будуть вирішити прямо протилежні задачі. Ну а поки що стислий огляд матчів в Запоріжжі.

Суперліга (жінки). Перший тур розтягнеться на шість днів.

11:25 | 03 октября 2014

Сьогодні в двох містах відкривається чемпіонат України серед жінок. В Тернополі зіграють давні та принципові суперники – «Галичанка» з «Волинню», а Запоріжжі «Орбіта» приймає «Регіну». Відзначимо, що тур розтягнеться на шість днів, адже матчі в Южному та Чернігові відбудуться з 6 по 8 жовтня.

Фінал чемпіонату EEVZA

19:55 | 02 октября 2014

З 1 по 4 жовтня в Батумі (Грузія) відбуваються ігри фінального туру чемпіонату EEVZA з волейболу пляжного. Україна на турнірі представлена чотирма командами.

ВК «Хімік» підписав трьох новачків

10:55 | 02 октября 2014

Чотириразовий чемпіон України южненський «Хімік» поповнив свій склад трьома волейболістками. Серед новобранців - зв’язуючи Алла ПОЛІТАНСЬКА та Олександра ПЕРЕТЯТЬКО, а також універсальний гравець Олена РАСТОЧИЛО. Угоди з новобранцями підписані на один сезон. Таким чином, у складі «Хіміку» перед стартом сезону-2014/15 тринадцять гравців.

Володимир РОМАНЦОВ: «В матчі з «Локомотивом» у гравців адреналін пер такий, що рук не відчували»

21:55 | 01 октября 2014

В харківській групі Кубку України «Юракадемія» була серед претендентів на друге місце, адже досить вдало виступила на турнірі «Кубок Лева», де перемогла суперлігові «Барком» та «Хімпром». В цьому турнірі «юристи» львів’ян не перемогли, але це не завадило їм посісти друге місце та потрапити до фінальної частини. На питання прес-служби ФВУ відповів головний тренер «Юракадемії» Володимир РОМАНЦОВ

Віталій СТАДНІКОВ: «Вийшли у півфінал вдруге в історії команди»

15:55 | 01 октября 2014

Перемога «Дніпра» в групі Б-2 першого етапу Кубку України - найголовніша сенсація цієї стадії змагань. Господарі турніру перемогли «Хімпром», поступаючись 0:2, потім іншу суперлігову команду - ВК «Вінниця», а в заключному матчі з омолодженим «Фаворитом» забезпечили собі загальне перше місце та відмінний шанс потрапити до фіналу. Проте керманич «Дніпра» Віталій СТАДНІКОВ доволі спокійно сприйняв результат, зауваживши на проблемних місцях колективу та рівні підготовки суперників:

ЧС-2014 (жінки). Перший етап завершено

13:10 | 30 сентября 2014

На жіночому чемпіонаті світу, що проходить в Італії, завершилися ігри першого групового етапу. Після них стали відомі 16 команд, які продовжать боротьбу за медалі.

«Локомотив» націлений на перемогу в чемпіонаті та Кубку , а також фінал єврокубку

23:40 | 29 сентября 2014

Харківський «Локомотив» провів презентацію команди нового сезону-2014/15. На ній були представлені новачки клубу – Сергій ГУМЕНЮК, Дмитро СУХІНІН, Олександр СТАЦЕНКО та Костянтин ЖИЛИНСЬКИЙ, а потім представники клубу відповіли на питання ЗМІ:

Кубок України. П’ятий день. «Локомотив» - перший, «Юракадемія» - друга

В заключний день харківського етапу Кубку України «Локомотив» та «Юракадемія» в очній зустрічі визначили переможця групи, для «Локо-Експресу» та «Буревісника-ШВСМ» поєдинок став матчем престижу – вияснялося, хто не посяде останнє місце.