Волейбол

Пляжний волейбол. Чемпіонат Європи серед молоді до 22 років

00:25 | 27 октября 2013

Традиційно Болгарія є господарем європейських турнірів з волейболу пляжного. Цьогоріч на пісчаних пляжах м. Варна нагороди чнмпіонату Європи воборюватиме молодь до 22 років.

Українки у півфіналі чемпіонату Європи

Подолавши груповий етап та плей-офф українки Марина Самодай та Єлизавета Суліма пробились до півфіналу чемпіонату Європи серед молоді до 22 років.

Пляжний волейбол. Чемпіонат Європи серед гравців до 20 років

Сьогодні був даний старт першому з трьох вікових європейських першостей з волейболу пляжного. На набережній м. Вільнюс (Литва) розпочали виступ гравці віком до 20 років.

Олеся РИХЛЮК: «З нетерпінням чекаю на дебют в Лізі чемпіонів»

Протягом восьми років граючи за одеську «Джинестру», Олеся РИХЛЮК перетворилася з перспективного новачка в гравця топ-рівня. Її становлення відбувалося на наших очах - в матчах чемпіонату і Кубка України, а також єврокубків.

Волейбол пляжний. Фінал чемпіонату Європи

На цьому тижні в Європі визначать кращі команди з волейболу пляжного. З 30 липня по 4 серпня в австрійському курортному містечку Клагенфурт проходить фінал чемпіонату Європи з волейболу пляжного.

22-і Дефлімпійські ігри. Болгарія

З 25 липня по 4 серпня в столиці Болгарії - м. Софія відбувалися 22-і Дефлімпійські ігри.

Всесвітня Універсіада. Україна залишилась без медалей.

Студентська збірна Україна в поєдинку за третє місце на Всесвітній Універсіаді програла збірній Японії з рахунком 0:3 та залишилася без медалей. В другій та третій партіях українці мали шанси на перемогу, але поступилися з рахунком 24:26 та 23:25 відповідно.

Волейбол пляжний. Європейський тур Мастерс, Нові Сад, Сербія

Продовжують європейське турне українські збірні з волейболу пляжного і цього разу вони завітали до Сербії на берег Дунаю де проходить останній тур європейської серії турнірів перед фіналом чемпіонату Європи.

Всесвітня Універсіада. Україна виходь до чверть фіналу.

Після драматичної перемоги в матчі проти збірної Японії, України з першого місця в групі виходить у чверть фінал  Всесвітній Універсіади в Казані.

Всесвітня Універсіада-2013. Збірна України у півфіналі

Студентська збірна переграла збірну Канади чвертьфіналі Всесвітньої Універсіади в Казані з рахунком 3:0 (25:21, 25:23, 25:23) та вийшла в півфінал змагань, де у неділю зустрінеться з командою Польщі.