Волейбол

Суперліга. 1-й тур. Несподівана Вінниця

00:25 | 27 октября 2013

Головною несподіванкою туру став вінницький ВНАУ. Команда, існування якої було під питанням, яка розпочала тренування лише місяць тому та не провела при цьому контрольних матчів перемогла в гостях «Хімпром», який провів якісну підготовку та купу спарингів. В лідерах «Фаворит», «Кримсода» та «Буревісник», які здобули по дві повноцінні перемоги. Коментарі тренерів ми запропонуємо трохи пізніше, а поки стислий огляд ігор в Сумах та в інших містах

Кубок України. 1-й етап (жінки). Тернопіль. Огляд

00:25 | 27 октября 2013

Змагання в тернопільській групі несподіванок не принесли. Як і передбачалося, у фінальну частину вийшли запорізька «Орбіта-ЗТМК-ЗНУ» та «Галичанка-ТНЕУ», які впевнено обіграли рівненську «Регіну». Далі стислий огляд змагань.

Кубок України. Перший етап

00:25 | 27 октября 2013

Сьогодні у двох містах України – Євпаторії та Тернополі. Перший офіційний матч сезону буде зіграний в Криму в 15.00, коли на площадку вийдуть перша та остання команди Суперліги минулого сезону – «Хімік» та «Кряж-Медуніверситет».

Суперліга (чоловіки). Перший тур. Прогнози справа невдячна

00:25 | 27 октября 2013

Сьогодні в чотирьох матчах країни відбудуться матчі першого туру Суперліги. Причому, що цікаво, спрогнозувати результати досить і досить важко. Хіба що в парі «Фаворит» - «Барком», якщо подивитися в минулорічну табель про ранги більш-менш все ясно, хоча і тут є свої нюанси. Детальніше в нашому огляді.

Леонід ХРИЧОВ: «Цоліна дуже підвела команду»

00:25 | 27 октября 2013

Для головного тренера «Керкінітіди» Леонід ХРИЧОВА період підготовки його команди до сезону став дуже важким етапом в житті. В серпні на одному з тренувань у нього трапився інсульт, тому декілька тижнів Леонід Петрович знаходився в лікарні.  Говорити про повне одужання зарано, але від передстартового інтерв’ю наставник не відмовився:

Ігор ФІЛІШТИНСЬКИЙ: «Знов завоювати «бронзу» буде дуже складно»

00:25 | 27 октября 2013

Головний тренер «Орбіти-ЗТМК-ЗНУ» Ігор ФІЛІШТИНСЬКИЙ відповів на питання прес-служби ФВУ напередодні старту нового сезону. Нагадаємо, запорізька команда, як мінімум, захищатиме в чемпіонаті свої бронзові позиції.

Валерій ПАРХОМЕНКО: «Націлюємося покращити результат»

00:25 | 27 октября 2013

Головний тренер «Регіни-МЕГУ-ОШВСМ» Валерій ПАРХОМЕНКО відповів на питання прес-служби ФВУ напередодні старту нового сезону. В минулому чемпіонаті ровенська команда в боротьбі із вінницьким «Кряжем» посіла сьоме місце. В наступному сезоні «Регіна» намагатиметься зазіхнути на більш високі позиції.

Андрій РОМАНОВИЧ: «Битимемось за четвірку»

00:25 | 27 октября 2013

Головний тренер «Галичанка-ТНЕУ» Андрій РОМАНОВИЧ відповів на питання прес-служби ФВУ напередодні старту нового сезону. В минулому сезоні його колектив боровся за місця в нижній четвірці, зараз тернопільські волейболістки націлились на боротьбу за більш високі позиції, можливо навіть за медалі.

Сергій ГОЛОТОВ: «Треба додати відсутній трофей у клубну колекцію»

00:25 | 27 октября 2013

Головний тренер ВК «Хімік» Сергій ГОЛОТОВ напередодні офіційного старту сезону відповів на низку питань клубної прес-служби.

Гарій ЄГІАЗАРОВ: «Готовністю до сезону задоволений»

00:25 | 27 октября 2013

Головний тренер «Сєвєродончанки» Гарій ЄГІАЗАРОВ відповів на питання прес-служби ФВУ напередодні старту нового сезону. Нагадаємо, що в минулому сезоні цей клуб став фіналістом Кубку України, але залишився без медалей чемпіонату. 19-21 вересня «Сєвєродончанка» посперечається з «Хіміком», «Керкінітідою» та «Кряжем» за дві путівки в фінальну частину Кубку.

Страницы:
1 195 196 197 198 199
Текущие события

Будущие события

Прошедшие события