Волейбол

«Хімік» - «Дюдінген». Післямова

14:47 | 20 декабря 2014

Представники «Хіміку» та «Дюдінгену» на післяматчевій прес-конференції поділилися враженнями від матчу, в якому, нагадаємо, українська команда, як і в першому поєдинку, здобула перемогу з рахунком 3:0, та вийшла в 1/8 фіналу Кубку виклику ЄКВ.

Кубок виклику ЄКВ. «Хімік» - в 1/8 фіналу Кубку виклику ЄКВ

14:18 | 19 декабря 2014

«Хімік» переміг швейцарський «Дюдінген» у другому матчі 1/16 фіналу Кубка виклику ЄКВ з рахунком 3:0 і вийшов у наступний раунд змагань. Матч був затьмарений травмою капітана южненської команди, гравця збірної Надії Кодоли - за рахунку 3: 0 у першій партії вона змушена була покинути майданчик. Як повідомив на прес-конференції головний тренер «Хіміка» Сергій Голотов, рентген показав, що перелому немає.

НОВАТОРський підхід

11:02 | 19 декабря 2014

Після дворічної перерви місто Хмельницький повернулося на волейбольну карту України. Місцева команда «Новатор» знову представлена у вищій лізі і після двох турів посідає третю сходинку в групі «А», усього лише на один пункт відстаючи від головного конкурента -- клубу «Родничок-Колос» з Новоселиці. Ближче познайомити читачів офіційного сайту ФВУ з хмельницьким колективом ми попросили начальника команди «Новатор» і водночас одного з гравців цього клубу -- Івана ТЕРЕЩУКА.

Кубок виклику ЄКВ. «Хімік» - «Дюдінген» (Швейцарія). Потрібна ще одна перемога

15:17 | 18 декабря 2014

Сьогодні в Южному ВК «Хімік» о 18.00 проведе матч-відповідь 1/16 фіналу Кубку виклику ЄКВ зі швейцарським «Дюдінгеном». Нагадаємо, що в першому матчі українки впевнено здолали суперника, але для загального успіху потрібна ще одна – тож розслаблятися ще не треба.

Кубок ЄКВ (чоловіки). «Локомотив» вибув з єврокубків

15:02 | 18 декабря 2014

Харківський «Локомотив» вибув з розіграшу Кубку ЄКВ, програвши бельгійському «Ассе Лєннік» і другому виїзному матчі 1/8 фіналу. Вирішальною стала третя партія, в якій харків’яне мали три сетболи, але їх не реалізували. Бельгійці виграли цей сет з рахунком 29:27.

Так дійсний, на роботі промерзла... Вільний час -це добре)))

14:47 | 18 декабря 2014

Ірина ТРУШКІНА: «Ми налаштовуємося на перемогу в Кубку виклику ЄКВ»

10:33 | 18 декабря 2014

Центральна блокуюча «Хіміка» Ірина Трушкіна, що поклала у скарбничку команди чотирнадцять балів у першому матчі 1/16 фіналу Кубка виклику ЄКВ зі швейцарським «Дюдінгеном», згадала перипетії виїзного поєдинку та висказала свою думку з приводу матчу-відповіді, який пройде сьогодні в Южному

Кубок виклику ЄКВ. «Орбіта-ЗТМК-ЗНУ» вийшла в 1/8 фіналу

10:32 | 18 декабря 2014

Запорізька «Орбіта-ЗТМК-ЗНУ» впевнено здолала бар’єр в обличчі восьмиразового чемпіона Боснії «ЗОК Бімал-Єдинство», навіть двічі граючи на виїзді. Якщо в першому матчі боснійські волейболістки чинили гідний опір, то в другому підопічні Ігоря Філіштинського не дали суперницям жодного шансу.

Кубок ЄКВ (чоловіки). «Локомотив» зупинився в кроці від перемоги

23:02 | 17 декабря 2014

Харківський «Локомотив» програв в першому виїзному матчі 1/8 фіналу Кубку виклику ЄКВ бельгійському «Ассе-Лєннік» з рахунком 2:3. Українська команда програвала 0:1, потім вела в рахунку 2:1 та 5:0 в п’ятій партії, але переміг все ж таки суперник.

Володимир РОМАНЦОВ: «Одна наша перемога над «Вінницею» - сенсація, дві – закономірність»

12:17 | 17 декабря 2014

Харківська «Юракадемія» створила головну сенсацію 6-го тура чоловічої Суперліги, двічі обігравши у Вінниці одного з лідерів чемпіонату. Ми навіть не розглядали цей двобій в числі центральних, адже доволі велика була різниця в очках між суперниками, та й «Вінниця» доволі впевнено розбиралася з опонентами. Головний тренер «Юракадемії» Володимир РОМАНЦОВ трохи поправив співробітника прес-служби: