Так дійсний, на роботі промерзла... Вільний час -це добре)))

14:47 | 18 декабря 2014

Харківський «Локомотив» вибув з розіграшу Кубку ЄКВ, програвши бельгійському «Ассе Лєннік» і другому виїзному матчі 1/8 фіналу. Вирішальною стала третя партія, в якій харків’яне мали три сетболи, але їх не реалізували. Бельгійці виграли цей сет з рахунком 29:27.

«Ассе-Лєннік» - «Локомотив» - 3:1 (25:22, 21:25, 29:27, 25:17)

Ассе-Лєннік: Андрінга 15 очок (12 – атака, 2 – блок, 1 – подача), Баетенс 8 (8,0,0), Діфенбах 9 (6,2,1), Овербєєке 23 (20,3,0), Вершурен 2 (0,0,2), Мартінес Сугранес 6 (3,2,1); Спаріданс (л), Горскі 4 (2,2,0). Тренер – Йохан Девогель.

Локомотив: Жилінський 11 (8,3,0), Стаценко 3 (3,0,0), Ковальчук 5 (4,1,0), Татаринцев (к) 3 (2,1,0), Рудницький 8 (6,2,0), Єрещенко 14 (10,1,3); Фомін (л), Гармаш (л), Cухинін 5 (4,1,0), Дрозд 2 (1,1,0), Томін 22 (18,4,0), Гуменюк. Тренер – Юрій Філіппов.

Тривалість матчу: 112 хв. (26+28+33+25).

Судді: Г.Сріскін (Австрія), К.Ванавескі (Естонія).

Набрані очки: 100-91 (51-54 – атака, 11-13 – блок, 5-6 - подача, 33-18 – помилки суперника).

17 грудня. Лєннік. СК «Моленбос». 800 глядачів.

Незважаючи на успіх господарів в першому матчі, в другому – перемога була потрібна обом колективам, і бажано в трьох-чотирьох партіях, особливо «Локомотиву», щоб уникнути лотереї під назвою «золотий сет».

Наставник «Лєнніку» Йохан Девогель зробив одну заміну у порівнянні з першим матчем - Андрінга зайняв місце Горскі. Юрій Філіппов зберіг свій склад, але заміни, забігаючи наперед, відбулися вже упродовж матчу.

«Ассе-Лєннік» міцно стартував, заставивши при рахунку 4:0 взяти тайм-аут Юрія Філіппов. Перший балл «залізничникам» приніс Олександр Стаценко при рахунку 5:0. Але після його помилки показники на табло стали 8:2. Після блок-ауту Яна Єрещенка та хитрої подачі Володимира Татаринцева розрив скорочено - 8:6. Далі 12:10. Зусиллями Суграньєша перевага подвоєна – 16:12.

Овербєєке и Бaeтeнс укріпили перевагу – 19:14. Після тайм-ауту у «залізничників» немов би відкрилося друге дихання. Після двох атак зв’язуючого Володимира Ковальчука – 19:18. Тут вийшов на блок Максим Дрозд і відразу віддячив тренеру за довіру, «зачохливши» Овербєєке і, таким чином, забезпечивши рівний рахунок - 21:21. Але кінцівка за бельгійцями. Останній балл заробив Діфенбах, закривши Юрія Toміна, який замінив Стаценка. 25:22.

В другій партії Томін вийшов в «старті», але дебют знов за підопічними Девогеля. 5:1. Швидкий тайм-аут «Локо». Дмитро Сухинін замість Татаринцева. 8:5 – відправляємося на перерву. Ії більш ефективно провели харків’яне – вони зупинили суперника, та вийшли вперед після атаки Ковальчука – 12:11. Після того, як Єрещенко заблокував Овербєєке, Девогель за рахунку 15:12 на користь «Локомотиву» навіть посадив свого кращого снайпера на лаву. Емоції били за край – Девогель емоційно відреагував на рішення першого арбітру і тут же отримав жовту картку. Томін встановив чотириочкову перевагу. Тайм-аут «Лєннику» при рахунку 14:18 не зупинив «Локомотив», який постійно на три-чотири очки попереду. Але після неточної атаки Рудницького у бельгійців з’явився шанс - 19:21. Але після блокування Сухиніна на Баетенсі стало все зрозуміло 20:24. Той же Сухинін завершив партію – 25:22 на користь «Локомотиву». 1:1, як і в першому матчі.

Третя партія вийшла наднапруженішою у матчі. І тривалий час в ній              лідирували саме господарі – 6:4, 11:7. Юрій Філіппов під час тайм-ауту заспокоїв підопічних. Томін та Жилінський зрівняли рахунок – 11:11. Далі 16:15, 19:19, 21:19. Після тайм-ауту українці вийшли вперед, мали три сетболи, але дотиснути Овербєєке+Ко не зуміли. 29:27 – «Ассе Лєннік» виграв ключову партію.

В четвертій партії все стало зрозуміло перед другою перервою – 16:10. Далі 20:12, 23:14 і фінальні 25:17. Перемога 3:1 вивела бельгійців в чвертьфінал, а «Локомотив» тепер зосередиться на внутрішніх змаганнях.

Напевно, якщо б «Локомотив» зіграв, як положено, один матч в Харкові, все було б інакше. Адже в суперництві рівних за класом команд кожна дрібниця має значення. Але сталося як сталося.

Прес-служба ФВУ за матеріалами офіційного сайту «Ассе Лєннік»