Волейбол

Суперліга (жінки). 1-й фінальний тур. Післямова. Ігор ФІЛІШТИНСЬКИЙ

16:55 | 08 апреля 2015

Головний тренер ВК «Орбіта-ЗТМК-ЗНУ» Ігор ФІЛІШТИНСЬКИЙ оцінив проаналізував події 1-го фінального туру та зазирнув у другий, який стартує вже в четвер в Южному.

Суперліга (жінки). 1-й фінальний тур. Післямова. Сергій ГОЛОТОВ

11:10 | 08 апреля 2015

Головний тренер ВК «Хімік» Сергій ГОЛОТОВ підбив підсумки виступу команди в першому фінальному турі чемпіонату України.

Туреччина головує у жіночому волейболі Європи!

18:25 | 07 апреля 2015

У польському Щецині відбувся «Фінал чотирьох» Ліги чемпіонів ЄКВ серед жіночих команд. Кращим клубом Європи став турецький «Еджзачібаші».

На чемпіонаті Європи (U-18) перемогли росіянки

16:26 | 07 апреля 2015

У Болгарії завершився фінальний турнір першості Європи серед дівчат (U-18). На вирішальній стадії ЧЄ за нагороди боролися дванадцять команд.

Дитяча ліга. Фінальна стадія. Всі нагороди знайдуть найкращих!

14:55 | 07 апреля 2015

З наближенням тепла підходить до завершення волейбольний сезон у Дитячій лізі. На часі – фінальні змагання та визначення переможців.

Став відомий  детальний розклад 2-го фінального тура

15:11 | 06 апреля 2015

Став відомий детальний розклад 2-го фінального тура чемпіонату України серед жінок, який відбудеться в Южному 9-11 квітня.

Волейбол пляжний. Зимовий чемпіонат України 2015. Підсумки

05:55 | 06 апреля 2015

Цього року відбувся десятий за ліком зимовий чемпіонат України з волейболу пляжного.

Суперліга (чоловіки). Драма в боротьбі за срібло

02:10 | 05 апреля 2015

В останній день другого туру харківське дербі пройшло без сенсацій, а «Вінниця» і «Хімпром» закрутили інтригу в боротьбі за срібло!

Суперліга (жінка). «Хімік» - одноосібний лідер, «Орбіта» - на другій сходинці

19:40 | 04 апреля 2015

В заключний день 1-го фінального туру, який проходив Тернополі, «Хімік» здобув свою третю перемогу в трьох матчах,