Волейбол

Суперліга (жінки). Ігор ФІЛІШТИНСЬКИЙ: «Волейболістки билися, були непоступливими»

08:25 | 26 апреля 2015

Запорізька «Орбіта-ЗТМК-ЗНУ» невдало виступила в домашньому турі, дозволивши «Сєвєродончанці» повернутися в гонку за срібні нагороди.

«Локомотив» – Simply the Best, та інші лауреати сезону

20:56 | 25 апреля 2015

По закінченні останнього матчу сезону у харківському Палаці спорту «Локомотив» відбулося нагородження чемпіонів та призерів національної першості.

Суперліга (чоловіки). Юристи виборюють бронзу, а «Локомотив» ставить знак оклику!

17:25 | 25 апреля 2015

Останній ігровий день чемпіонату України подарував інтригу, а з нею – і ім’я бронзового призера першості. Ним стала харківська «Юракадемія»!..

Суперліга (чоловіки). Срібло «Хімпрому» і останній «бронзовий» шанс для «Юракадемії»

03:55 | 25 апреля 2015

Другий ігровий день останнього туру підтвердив тенденцію першого дня – «Вінниця» потихоньку здає позиції, а Суми забронювали собі срібні нагороди!..

Суперліга (жінки). Битва за «срібло» назначена на 28 квітня

12:25 | 24 апреля 2015

За підсумками запорізького туру до межі загострилася боротьба за срібні нагороди, адже обидва претенденти набрали однакову кількість очок.

Суперліга (чоловіки). Срібні мотиви «Хімпрому»...

21:40 | 23 апреля 2015

У четвер у Харкові розпочався фінальний тур чемпіонату України. Вже перший день багато в чому прояснив остаточну ситуацію на п’єдесталі пошани.

Суперліга (чоловіки). 4-й фінальний тур. Усі ставки зроблені!

04:25 | 23 апреля 2015

23—25 квітня у Харкові відбудеться кульмінація сезону в Суперлізі. Цікаво, що матчі чемпіона – «Локомотива» – цього разу можна буде побачити і на телеекранах!..

«Хімік» - п’ятиразовий чемпіон України

20:55 | 22 апреля 2015

«Хімік» впевнено переміг запорізьку «Орбіту-ЗТМК-ЗНУ» у матчі 3-го фінального туру і достроково, за чотири гри до закінчення змагань, став чемпіоном України сезона-2014/15.

Суперліга (жінки). 3-й фінальний тур. 2-й день. Чи завадить «Орбіта» стати сьогодні «Хіміку» чемпіоном?

13:25 | 22 апреля 2015

Пропонуємо вам аналіз та статистику матчів другого дня змагань четвірки кращих команд жіночої Суперліги, які відбуваються в Запоріжжі.