Бокс

Битва чемпіонів напередодні старту п’ятого сезону Всесвітньої серії боксу

11:55 | 11 августа 2014

Як стало відомо з інформації офіційного сайту Всесвітньої серії боксу, 9 та 10 вересня, в Астані (Казахстан), відбудеться чемпіонська матчева зустріч між переможцями третього сезону змагань «Astana Arlans» та чемпіонами четвертого сезону «Cuba Domadores».

Вітаємо з Днем народження

13:40 | 10 августа 2014

Сьогодні святкує День народження людину, яка вже стала культовою постаттю у вітчизняному боксі, радник президента Федерації боксу України, Заслужений тренер України, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України, багаторічний очільник Федерації боксу України, просто чудова людина, цікавий співрозмовник та професіонал своєї справи – ГАЙДАМАК Ігор Іванович.

Результати турніру пам’яті Семена Трестіна

10:55 | 08 августа 2014

Федерація боксу Одеської області підбила підсумки міжнародного турніру пам’яті Семена Трестіна – видатного боксера та майстра спорту міжнародного класу. Всього участь у турнірі взяло понад 80 спортсменів з Румунії, Азербайджану, Молдови, Вірменії, Грузії, Дагестану та Кіргізії.

Керівники спортивної галузі зустрілися з Юнацькою олімпійською збірною (ФОТО)

10:10 | 08 августа 2014

З 16 по 28 серпня на найпрестижнішому спортивному форумі понад 3500 юних атлетів віком від 14 до 18 років з-понад 200 країн світу змагатимуться у 28 олімпійських видах спорту і розіграють 222 комплекти нагород.

Серед них - 58 наших спортсменів з 20 регіонів України, які боротимуться у 22 видах спорту.

Привітати олімпійців та побажати їм успішного старту прийшли голова Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Верховної Ради України Артур Палатний, який привітав олімпійців від імені голови Верховної Ради України Олександра Турчинова; Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов, який передав найкращі побажання молодим спортсменам від Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна та від себе особисто; голова Київської державної адміністрації, віце-президент НОК України Віталій Кличко; тимчасово повірений у справах Посольства Китайської Народної Республіки в Україні пан Чен Вей; президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка.

«Ми знаємо, що в Нанкіні на вас чекає дуже складне випробування та непроста боротьба, адже змагатимуться найкращі юні атлети Планети. Пам’ятайте, що головним скарбом, який ви привезете з Нанкіна, стане безцінний досвід, нові знання та емоції, нові знайомства та друзі. Вся країна вболіватиме за вас. Сподіваємося, наша підтримка надихне кожного з вас на нові спортивні та життєві перемоги», - звернувся під час зустрічі до молодих атлетів головний олімпієць країни.

Напутні слова юним спортсменам сказали й Молодий посол Юнацьких ігор у Нанкіні Олександр Усик з рекордсменкою у званні найкращої спортсменки місяця в Україні Ольгою Харлан, які побажали спортсменам впевненості, натхнення та віри в свої сили. Разом з Іриною Мерлені та Катериною Дерун, які виконували місію Молодих послів на І літніх та зимових Юнацьких іграх відповідно, імениті спортсмени передали національний прапор найтитулованішим членам юнацької збірної - Вiктору Петрову, Кобі Джойс, Юлії Міюц та Антону Кузнецову.

Після тривалої мандрівки Україною у столиці фінішувала естафета олімпійського вогню. Молодий посол Олександр Усик передав вогонь, сповнений енергією та силою підтримки всієї України, шефу-місії юнацької збірної, призерці Олімпійських ігор Ганні Сорокіній.

Додамо, що окрім спортивних змагань Юнацькі Олімпійські ігри у Нанкіні передбачають і розширену культурну та освітню програми, які мають на меті у цікавій формі розповісти учасникам про олімпійські цінності, важливість активного відпочинку та здорового способу життя, донести необхідність боротьби з допінгом тощо.

Всі учасники Ігор зможуть відвідати майстер-класи уславлених олімпійців, отримати важливі знання щодо профілактики травматизму, здорового харчування, боротьби з допінгом, вміння спілкуватися із засобами масової інформації.

Валерія Манчак: «Головне - не змарнувати своїх зусиль»

21:10 | 06 августа 2014

Чемпіонка Європи серед жінок-молоді, Валерія Манчак у вільний від боксу час пише вірші та перекладає сонети Шекспіра, малює і вчиться на відмінно. Коли спортсменка встигає займатися боксом та отримувати освіту юриста, як Валерї вдається поєднувати в собі чарівність та жіночність разом із фізичною витривалістю та силою духу, які так потрібні у "недівочому" спорті  – на ці питання відповіла золота медалістка чемпіонату Європи.

Вітаємо з Днем народження

10:55 | 06 августа 2014

Сьогодні ми вітаємо, певно, найпалкішого шанувальника боксу в нашій країні, Слончинського В'ячеслава Фаустовича, який у своєму помешканні утримує справжній музей боксерської слави. Та ще й який! За 50 років самовідданої пошукової праці тут назбиралося понад 30 тисяч експонатів. І всі вони віддзеркалюють історію вітчизняного та світового боксу. У минулому боксер,  В'ячеслав Фаустович чудово знає цінність своїх експонатів і турбується, щоб видатна колекція не зникла та не була вивезена з України.

У повній бойовій готовності до Молодіжної Олімпіади!

16:25 | 05 августа 2014

Останні приготування до Молодіжної Олімпіади завершились і насамкінець наша збірна з боксу отримала нову форму! Вже завтра на олімпійській базі "Конча-Заспа" відбудуться проводи делегації України напередодні вильоту до Нанкіна, де й відбуватиметься це грандіозне дійство, а поки пропонуємо Вам ще раз подивитись на нашу гордість та майбутнє українського боксу!

Вітаємо з Днем народження

11:40 | 05 августа 2014

Володимире, від усього серця вітаємо Вас зі святом! Слава Ваших учнів, Тараса та Богдана Шелестюків летить по всьому світу і гадаємо, що це є найкращим доказом Вашої клопіткої роботи. Проте Ваша заслуга полягає не лише у роботі тренера, але й вихователя, адже ми всі не раз спілкувалися із Вашими учнями та знаємо наскільки це гідні, чесні та шановані спортсмени. Тренер - це друга родина. Тренер - це той, кому можна довірити речі, які інколи не довіриш батькам і друзям. Тренер - це опора у найскладніших життєвіх ситуаціях. І надзвичайно важливо, що такі тренери в нас є! 

Вітаємо з Днем народження

10:40 | 05 августа 2014

Тренерська робота, часто недооцінена, є головною запоругою шалених успіхів та гучних перемог спортсменів по усьому світі. Важко перебільшити, говорячи про величезний внесок тренера та наставника у життя боксера та спорт загалом.

Страницы:
1 276 277 278 279 280 281 282 335