Чемпіонат Європи-2015 (чоловіки). Важка перемога над аутсайдером

14:55 | 18 мая 2014

Чоловіча збірна України провела ще один важкий матч у 2-го раунду відбіркового турніру Євро-2015, на цей раз з норвезькою командою. Доля всіх партій визначалася в кінцівках, в трьох партіях на користь підопічних Ігоря Зябліцева – 3:1.

УКРАЇНА - Норвегія – 3:1 (25:23, 28:26, 23:25, 25:22)

Укр: Ковальчук 5, Сухинін 2, Стаценко 25, Татаринцев 8, Терьоменко 14, Рудницький 8; Гармаш (л), Фомін (л), Гуменюк (к), Жилінський, Жуматій 4, Капаєв 11. Тренер – Ігор Зябліцев.

Норв: Квален19, Моркен 5, Твінде 9, , Бьєлланд 3, Таквам 15, Лофтеснес 12; Сундфьорд (л), Хілланд, Ярнінг, Хордвік 11.

Судді: М.Міліновіч (Хорватія), Н.Стан (Румунія).

17 травня. Яблонець. Зал «Jablonec nad Nisou». 220 глядачів.

У другому матчі у стартовому складі української збірної відбулася одна зміна – на позиції звязуючого грав Володимир Ковальчук. На початку першого сету наша команда отримала перевагу одне-два очки, але норвежці за рахунок грі на блоці зрівняли рахунок на позначці «16», розповідає сайт ЄКВ. Кінцівка була дуже щільною, але українці чіткіше зіграла в атаці – 25:23. Початок другої за скандинавами, знов завдяки блоку проклали шлях до 4-очкової переваги - 12:8. Україна прокинулася і почала переслідування, зрівнявши рахунок на «15». Характерний момент цього відрізку матчу – велика кількість помилок збоку гравців обох команд, коли відчували деякий тиск. Після чергової драматичної кінцівки Україна знов взяла верх – 28:26. Початок третього сету за норвежцями - 12:8, в тому числі завдяки помилкам гравців нашої команди. Підопічні Скотта Олсена зберегли стартовий імпульс - 21:17 і довели партію до перемоги – 25:23. Початок четвертого сету вже за підопічними Ігоря Зябліцева - 11:8. Цю перевагу вони зуміли втримати до фінішу – 25:22. Перемога - 3:1, хоча виступ української команди був далекий від досконалості, зазначає сайт ЄКВ

Як і в першому матчі, кращим снайпером збірної України став Олександр Стаценко – 25 очок.

Ігор ЗЯБЛІЦЕВ, головний тренер збірної України:

- Ця перемога дуже важлива для нас, але наш виступ не був сьогодні оптимальним. Тепер сфокусовані на матчі з чехами.