Чемпіонат Європи-2015 (жінки). Україна стартувала з перемоги

15:27 | 17 мая 2014

Жіноча збірна України стартувала з перемоги у групі В 2-го раунду відбору на чемпіонат Європи-2015, здолавши латвійську збірну з рахунком 3:0. Наша команда контролювала хід подій на майданчику, із загальної картини дещо вибивається третя партія, коли суперник мав потрійний сетбол.

Латвія – Україна - 0:3 (15:25, 21:25, 24:26)

Лат: Рагозіна 5, Малашевска 7, Озіня (к) 11, Брінке 4, Сорокіна 7, Філіпенко 10; К.Лєсє (л), А.Лєсє. Тренер – Яніс Лєйтіс.

Укр: Трушкіна 9, Бурбелюк 6, Лісєєнкова 11, Новгородченко (к) 2, Кодола 7, Лідяєва 5; Дельрос (л), Степанчук, Козлова 7, Захожа 5, Кальченко 5. Тренер – Гарій Єгіазаров.

Судді: А.Мартінес (Іспанія), М.Уйхазі (Угорщина).

16 травня. Лугано. Зал «Resega Pista Ghiaccio». 80 глядачів.

Україна розпочала сильно та контролювала гру і в першому і другому сетах, з високою продуктивністю виконуючи подачі, - розповідає сайт ЄКВ. Латвія, здавалося, не зможе зіграти з тією ж інтенсивністю, що кілька днів тому в Швеції. Зрештою вони ледве не досягли успіху в третьому сеті, де вони підвищили ефективність атаки та захисту. Завдяки діям їх капітану Озіня навіть мали три сетболи (24:21 ), але власні помилки і кілька чудових блоків з боку своїх опонентів завадило їм домогтися перемоги. Особливо відзначалися на блоці Катерина Кальченко, яка вийшла зі старту третього сету, та поставила чотири рази «зачохлила» атаки суперниць.

Найбільш результативно у складі збірної України зіграла Ганна Лісєєнкова, яка набрала 11 очок.

Гарій ЄГІАЗАРОВ, головний тренер збірної України:

- Перемога в трьох сетах – найкращий початок турніру, який можна придумати. У нас не було можливості зіграти товариські матчі до приїзду сюди, то ж ми не знали точно, який в нас зараз рівень. Але в такий ситуації знаходиться і Польща зі Швейцарією. Коли нарешті побачив команду в дії, отримав гарні почуття.

В іншому матчі збірна Польщі, з якою українки зіграють в суботу, впевнено обіграла господарок змагань – швейцарок – 3:0 (25:16, 25:13, 25:18). Наш найближчий суперник грав в такому складі: зв’язуюча - Волош (1 очко), доігровщиці - Сковронська (13), Кашоровська (8), центральні - Каколевська (15), Токарська (8), діагональна - Зарослінська (13), ліберо – Дурайчік. На заміну виходили Смарчек (2) та Войчік.

Група В. 1-й тур. Лугано (Швейцарія).

16 травня. Латвія – УКРАЇНА – 0:3, Швейцарія – Польща – 0:3.

17 травня.

16.00. Польща - УКРАЇНА. Он-лайн рахунок. Судді: K. Крейчер (Німеччіна), А. Мартінес  (Іспанія).