ВИЩА ЛІГА (жінки). 2-й тур. Перша осічка «ФОГТЛАНД»

22:50 | 25 октября 2020
Вища ліга (жінки). Вища ліга (жінки). 2-й тур.  Перша осічка «ФОГТЛАНД»

Одразу кілька команд кинули гідний виклик локальним лідерам 

 

В анонсі туру ми передбачали, що втримати свій переможний курс після стартових матчів чемпіонату колективам «ФОГТЛАНД», «Білозгар-Медуніверситету» та «Регіні-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР» буде непросто. Так воно й сталося. Наразі «прокололися» представниці Одеської області. І цим справно скористалися волейболістки зі Львова та Житомира…

 

Спочатку про більш-менш очікуване - «Білозгар-Медуніверситет» та «Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР» здобули по дві чергові перемоги. Вінничанки не залишили жодних шансів НУФВСУ і «Метеор-Інваспорту» - по 3:0, а рівненчанки впевнено здолали «Орбіту-Спортінтернат» - 3:0 та СК «Прометей-2-ДДТУ» - 3:1. Тим самим обидві команди достатньо переконливо довели, що перебувають на вершині турнірної таблиці не випадково.

 

Натомість «ФОГТЛАНД» іспит лідерством дещо несподівано не витримав. Якщо у протистоянні з ВК «ПНУ-Університет» «чорноморочки» проблем не відчули – 3:0, то у поєдинку з ВК «Буковинка-ДЮСШ №4» у них, що називається, натрапила коса на камінь. Підопічним Олега Підгірного абсолютно не вдалося втримати атакувальний запал Ольги Чередниченко (набрала 31 очко). При цьому її добре підтримали Юлія Куда (19 очок) та Олена Федоряк (16 очок). І хоча волейболістки Чернівців припускалися маси помилок, перших два сети вони залишили за собою – 25:19 і 30:28.

 

Утім, представниці Одещини викидати білий прапор аж ніяк не збиралися. І продуктивна самовіддача у захисті, в сукупності з результативними ударами Ганни Дубової (загалом набрала 16 очок), Аліни Мінти (14 очок), Марії Касьяненко (12 очок) та Алли Охрімчук (11 очок), дозволили їм реваншуватися – 25:22 і 25:21.

 

Та все ж буковиночки – теж дівчата не промах. І та ж Чередниченко, вгативши опоненткам на тай-брейку 7 важливих очок, змусила партнерок витримати до заключного розіграшу. У підсумку – 15:11, і загальна перемога ВК «Буковинка ДЮСШ №4» – 3:2.

 

Осічкою «ФОГТЛАНД» миттєво скористалися ВК «Полісся-2» та «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ». Ці колективи апріорі не варто було недооцінювати, і зараз вони це переконливо довели. Представниці Житомира «всуху» переграли спортсменок столиці із НУФВСУ і «Метеор-Інваспорту», а львів’янки вдало перехопили ініціативу у протистоянні з СК «Прометей-2-ДДТУ» - 3:1 і у трьох сетах розчарували суперниць із «Орбіти-Спортінтернату».

 

Таким чином, за кількістю перемог ВК «Полісся-2» і «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» зрівнялися у таблиці із «ФОГТЛАНД». А «Білозгар-Медуніверситет» і «Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР» зберегли своє лідерство, принаймні, до наступного туру, матчі якого мають відбутися 14-15 листопада…

 

Детальніше про результати матчів можна дізнатися за наступним посиланням…

http://uvf-web.dataproject.com/CompetitionMatches.aspx?ID=34&PID=102

 

 

Прес-служба ГО ФВУ

 

 

Источник