Інтрига тривала до останнього!

23:05 | 23 июня 2020
 Інтрига тривала до останнього! У Запоріжжі визначилися перші медалісти національного чемпіонату з пляжного волейболу   Минулого уїк-енду на Центральному пляжі Запоріжжя відбувся однозірковй тур чемпіонату України з пляжного волейболу.  Інтрига тривала до останнього!

У Запоріжжі визначилися перші медалісти національного чемпіонату з пляжного волейболу

Минулого уїк-енду на Центральному пляжі Запоріжжя відбувся однозірковй тур чемпіонату України з пляжного волейболу. Участь у змаганнях взяли 27 чоловічих та 17 жіночих пар із Запоріжжя, Дніпра, Києва, Харкова, Кременчуга, Кривого Рога, Маріуполя, Сум, Чернігова, Світловодська, Полтави, Миколаєва, Рівного, Краматорська та Житомира...

У змаганнях чоловіків до півфіналів пробилися дві пари господарів майданчику – Андрій Бабіч/Микита Степанов, Ярослав Гордєєв/Олег Перловський, запоріжець Сергій Попов у парі з житомирянином Микитою Лубаном та Іван Кривобок/Владислав Павлюк (Київ/Рівне).У першому з них Гордєєв/Перловський у напруженому трисетовому протистоянні перемогли пару Кривобок/Павлюк - 2:1 (21:18, 19:21, 15:9), а в іншому Попов/Лубан здолали дует Бабіч/Степанов - 2:0 (21:15, 21:18).

У матчі за третє місце Кривобок/Павлюк впевнено обіграли дует Бабіч/Степанов - 2:0 (21:14, 21:14) та стали володарями «бронзи». А чемпіонами 1-го туру національних змагань 2020 року стали Попов/Лубан, котрі не залишили шансів парі Гордєєв/Перловський - 2:0 (21:12, 21:19).

У змаганнях дівчат квартет лідерів склали запорізькі спортсменки Тетяна Лазаренко/Вероніка Жукова, Валентина Давідова/Ніколь Мчедлішвілі, Ірина Федорова/Анна Михайлова та Євгенія Баєва/Олександра Кутнякова (остання з них зараз представляє Житомир). У півфіналах Баєва/Кутнякова виявилися сильнішими за Давідову/Мчедлішвілі - 2:0 (21:16, 21:18), а Лазаренко/Жукова здолали Федорову/Михайлову - 2:0 (21:10, 21:6).

У матчі за «бронзу» Давідова/Мчедлішвілі відіграли трішки розважливіше за Федорову/Михайлову – 2:0 (21:19, 23:21), а «золото» вибороли Лазаренко/Жукова, які у фіналі перемогли пару Баєва/Кутнякова - 2:0 (21:19, 21:19).

Вітаємо всіх лауреатів туру! Тримаємо м’яч у грі!