Суперліга (чоловіки). 14-й тур. Чи наздожене «Буревісник» «Кримсоду»?

11:10 | 14 марта 2014

На першому етапі вже визначені переможець, та команди, які посіли місця з 5-го по 8-е. Хто буде другим, третім та четвертим поки невідомо, але розриви між командами-претендентами досить великі і, якщо не трапиться несподіванок, все залишиться на своїх місцях і за підсумками регулярного чемпіонату.

«Кримсода» - «Барком»

Для львів’ян найбільш складна задача була не перемогти, а добратися до Красноперекопську, враховуючи дуже напружену ситуацію в Криму. «Баркомівці» відправилися до місця призначення, маючи на руках гарантії небезпеки від господарів майданчику, і опинилися к Красноперекопську зранку в день першого матчу. Таким чином, гратимуть з листа, що, напевно вплине на перебіг подій.

Що стосується ігрових моментів, то «Барком», який добився чималого прогресу спочатку сезону, цілком може відібрати очки у «Кримсоди», яка в другому колі грає не дуже стабільно.

СТАТИСТИКА ІГОР (останні три сезони)

3 матчі: +3-0, партії - 9-1, очки - 9-0.

Суперліга-2013/14 – 2 матчі:+2-0, партії – 6-1, очки – 6-0. Львів – 3:0, 3:1.

Кубок-2013/14 – 1 матч: +1-0, партії – 3-0, очки – 3-0.  Львів – 3:0.

В сезонах-2011/12 та 2012/13 команди між собою не грали.

«Локо-Експрес» - «Хімпром»

«Хімпром» потужно провів попередні матчі з непоступливим «Буревісником», добившись двох повноцінних перемог, тож можна констатувати, що сумчани повернули собі оптимальні кондиції, а значить, вони явні фаворити двобою. Цілком можливо, виконавши турнірну задачу, а для того, щоб гарантувати собі другу позицію, «хімікам» треба набрати лише два очки, Микола Пасажін вдасться до експериментів, що дасть деякі шанси молодим харків’янам.

8 матчів: +1-7, партії - 6-21, очки - 4-20.

Суперліга-2013/14 – 2 матчі:+0-2, партії – 0-6, очки – 0-6. Суми – 0:3, 1:3.

Кубок-2013/14 – 1 матч: +0-1, партії – 0-3, очки – 0-3.  Суми – 0:3.

Суперліга-2012/13 - 4 матчі: +0-4, партії – 3-12, очки - 1-11. Харків - 2:3, 1:3. Суми – 0:3, 0:3

Кубок України-2011/12 – 1 матч: +1-0, партії – 3-0, очки – 3-0. Харків – 3:0.

«Фаворит» - «Дніпро»

Суперечка переможця «регулярки» та команди, яка посіла останню сходинку. Кожен з суперників вирішуватиме свої задачі, але на результат це навряд чи  вплине.

4 матчі: +4-0, партії - 12-0, очки - 12-0.

Суперліга-2013/14 – 2 матчі:+2-0, партії – 6-0, очки – 6-0. Дніпропетровськ – 3:0, 3:0.

Кубок-2013/14 – 1 матч: +1-0, партії – 3-0, очки – 3-0.  Полтава – 3:0.

Кубок України-2011/12 – 1 матч: +1-0, партії – 3-0, очки – 3-0. Полтава – 3:0.

В сезоні-2012/13 команди між собою не грали

«Буревісник-ШВСМ» - «ВНАУ»

В першому колі протистояння цих команд вийшло досить таки цікавим – в яскравій боротьбі суперники обмінялися перемогами. Але час тече: «Буревісник» набрав оберти, «ВНАУ», навпаки, втратив провідних гравців, тож підопічні Миколи Благодарного мають перемагати та вболівати за «Барком», який гратиме з «Кримсодою». Дві перемоги львів’ян та чернігівців можуть забезпечити останнім третю сходинку, а з нею стратегічну перевагу свого майданчику у першому колі плей-офф, адже саме «Буревісник» та «Кримсода», скоріш за все, зійдуться в одній з пар.

6 матчів: +3-3, партії - 12-13, очки - 9-9.

Суперліга-2013/14 – 2 матчі:+1-1, партії – 5-4, очки – 4-2. Вінниця – 2:3, 3:1.

Суперліга-2012/13 – 4 матчі: +2-2, партії – 7-9, очки – 5-7.  Чернігів – 0:3, 3:2. Вінниця – 1:3, 3:1.

В сезонах-2011/12 команди між собою не грали.