«Дитяча ліга»: Новий тріумф КСЛІ та переможна магія рідних стін

15:35 | 10 апреля 2019
  «Дитяча ліга»: Новий тріумф КСЛІ та переможна магія рідних стін Минулі вихідні видалися не лише теплими та сонячними, але й насиченими по-справжньому жаркими волейбольними поєдинками.

Минулі вихідні видалися не лише теплими та сонячними, але й насиченими по-справжньому жаркими волейбольними поєдинками. Так у Києві за «золото» змагалися юнаки, а в Івано-Франківську - дівчата 2002 р.н. Паралельно юнаків 2006 р.н. приймали Чернігів та Бахмут, де пройшли зустрічі ІІІ туру «Дитячої ліги».

І знову чемпіонами України стали представники КСЛІ! Її юнаки 2002 р.н. не відстали від колег 2003 р.н., які вибороли національне «золото» минулими вихідними. П’ять поєдинків – п’ять перемог із рахунком 3:0 та 2 бонусних бали дозволили КСЛІ очолити таблицю результатів. У Харківського ОВУФКС в активі – 14 очок і срібні нагороди. У ще одного представника Харкова – команди «ХДВУФК-1-Локомотив» – 9 очок і бронзові медалі. На четвертому місці фінішувала МХП-СДЮСШ (Вінниця), на п’ятому – ДВУФК-МСДЮСШОР (Дніпро), а шостою стала ДЮСШ №1 (Житомир).

Кращими гравцями, які увійшли до символічної збірної фінального туру, стали: центральні блокуючі – Степовий Євген (ДВУФК-МСДЮСШОР) та Цупін Григорій (КСЛІ); догравальники – Ярощук Микита (КСЛІ), Кришталь Владислав (ХОВУФКС); зв’язуючий – Кельбас Володимир (КСЛІ); діагональний – Цугорка Михайло (КСЛІ), ліберо – Феньо Володимир (КСЛІ). MVP змагань визначили Цугорку Михайла.

Фінальні матчі в Івано-Франківську на ігровій арені коледжу фізичного виховання визначили переможницями волейболісток ХОВУФКС. Господарки – команда ДЮСШ №2 – стали срібними призерами, а білоцерківський «Спортліцей» отримав бронзові нагороди.

Переможцем ІІІ туру змагань юнаків 2006 р.н. у Чернігові стала місцева КДЮСШ №2 – 11 очок із 12 можливих, на сходинку нижче розташувалася київська ДЮСШ №10 – 9 очок, третя – вінницька МХП-СДЮСШ – 7 очок.

У Бахмуті господарі теж спрацювали по максимуму. Місцева КДЮСШ №1 не втратила жодного очка і очолила таблицю результатів. ДЮСШ із Прилук втратила 4 очки, зафіксувавшись на другій позиції. Третю сходинку посіла КЗ Полтавська СДЮСШОР №2 із 7-ма очками.

Згідно календаря, з 11 по 14 квітня у Житомирі відбудуться фінальні поєдинки у юнаків 2005 р.н., а їхніх дівчат-однолітків прийматиме Світловодськ. Тут за 7-10 місця посперечаються: Чернівецька ОДЮСШ – минулорічний чемпіон України «Дитячої ліги», запорізький «Спортінтернат-ОДЮСШ», київська ДЮСШ №5 та місцева КДЮСШ №1.