Суперліга (жінки). Анонс 3-го туру. Велика загадка у Запоріжжі

18:50 | 11 октября 2018

 

Суперліга (жінки). Анонс 3-го туру. Велика загадка у Запоріжжі 

На амбіційний «Новатор» очікує чергове протистояння з одним із претендентів на медалі чемпіонату

Хоч як дивно, але у центрі уваги на старті сезону опинився якраз виступ дебютанта елітного дивізіону. Як мінімум, гра на рівних із срібним призером минулої першості та дві впевнені перемоги над призером бронзовим – це серйозна заявка на подальше. Однак нині «Новатор» очікує складне випробування на стійкість у Запоріжжі, чия місцева «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ» також не проти піднятися в підсумку на одну зі сходинок п’єдесталу...

 

«ОРБІТА-ЗНУ-ОДЮСШ» - «НОВАТОР»

СК ЗНУ. (12 жовтня – початок о 17.30. 13 жовтня – початок о 12.00) 

Запоріжанки здобули у двох турах максимальні 12 очок, проте їхні суперники були менш грізними, ніж у хмельничанок. І ось нині візит «Новатора» є для них не менш серйозним випробуванням на міцність, ніж навпаки. Взагалі, потенційно обидві команди цілком спроможні боротися за медалі Суперліги, оскільки зібрали в своїх складах чимало цікавих виконавців. І хоча у них ще продовжується період ігрового притирання та становлення, високі амбіції «Орбіти-ЗНУ-ОДЮСШ» та «Новатора» очевидні. Звідси й почесний статус найбільш інтригуючого протистояння всього туру. А сильнішого нехай визначить безпосередньо гра!

«ГАЛИЧАНКА-ТНЕУ-ГАДЗ» - «ХІМІК»

СК ТНЕУ. (12 жовтня – початок о 18.00. 13 жовтня – початок об 11.00) 

Ще торік протиборство цих команд викликало солідну інтригу. Але нині «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» знаходиться лише на шляху до формування нового боєздатного колективу, тоді як «Хімік» зберігає об’єктивно справедливу націленість на побиття всіх внутрішніх рекордів. Це підтвердило нещодавнє «побачення» команд у Суперкубку. Тож нині, нема сумнівів, южненки збираються продовжити свою тріумфальну ходу у національних змаганнях уже 86-ю та 87-ю перемогами поспіль. Чи зуміють тернополянки сенсаційно перервати її? Якщо відверто, то сумнівно...

«ВОЛИНЬ-УНІВЕРСИТЕТ-ОДЮСШ» - «УНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ»

СК ОДЮСШ. (12 жовтня – початок о 17.30. 13 жовтня – початок о 12.00) 

Після нещодавнього розгрому в Южному – 0:3 і 0:3 наставник «Волинь-Університету-ОДЮСШ» Богуслав Галицький обрушив на адресу своїх підопічних шквал критики. Мовляв, нині вся його команда виглядає наче суцільна помилка. Однак чи насправді за емоційними висловлюваннями головного тренера лучанок криється нерозв’язна проблема колективу, який фактично тим же складом виборов срібні медалі останньої національної першості? Певним чином, відповідь на це питання має дати його дводенне протистояння з «Університетом-ШВСМ», який також розпочав сезон, можна сказати, провально. Минулого туру вдома підопічні Володимира Жули спромоглися взяти лише очко у дуелі з «Білозгар-Медуніверситетом», що навряд чи відповідало поставленому завданню. Бомбардирський хист Ганни Жули та Юлії Українець – це, звичайно, добре, але масу помилок у захисті чернігівчанок він поки не перекриває. Тож «Університету-ШВСМ» також є за що намагатися реабілітуватися в очах своїх уболівальників.

«БІЛОЗГАР-МЕДУНІВЕРСИТЕТ» - «РЕГІНА-МЕГУ-ОШВСМ»

СК ВНМУ. (12 жовтня – початок о 17.30. 13 жовтня – початок о 12.00) 

Нинішня «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» поки очевидно далека від зразка самої себе річної давнини, і скільки їй знадобиться часу на перевтілення у грозу авторитетів – питання відкрите. Натомість переважно молодий склад вінничанок поступово прогресує, і на власному майданчику, звичайно ж, намагатиметься поповнити свій очковий здобуток двома впевненими перемогами. Чи вийде?..

Прес-служба ФВУ

Источник
Комментарии