Суперліга (жінки). 11-й тур. Шанс для «Сєвєродончанки»?

01:10 | 15 февраля 2014

Матчами в Сєвєродонецьку між лідерами завершиться програма 11-го туру жіночого чемпіонату України. «Хімік», нагадаємо, набравши 60 очок в 20-ти іграх йде на 1-му місці, «Сєвєродончанка» - на другому, відстаючи на 15 балів. Незважаючи на цю різницю, матчі залучають багато уваги вболівальників та спеціалістів. «Сєвєродончанка» вдома очок ще втрачав, але «Хімік» взагалі не втрачав очок в чемпіонаті. Подробиці – далі.

Команди йшли до очних зустрічей в Сєвєродонецьку різними шляхами. Якщо брати післяноворічний відрізок, то підопічні Гарія Єгіазарова провели лише по два матчі з «Галичанкою» та «Регіною», плюс додамо кілька матчів Ганни Лісєєнкової та Ганни Бурбелюк за збірну. Тобто на команду набереться п’ять, так би мовити, чоловіко-матчів (введемо такий термін для того, щоб порівняти загально-командний досвід суперників).

У «Хіміку» був, звісно, більш щільний та складний календар. Крім виступу за збірну на початку року, де команда була представлена 9-ма гравцями, чотири єврокубкові матчі, причому на стадії чвертьфіналу та челендж-раунду, і ще чотири в чемпіонаті – з «Волинню» в гостях та з «Орбітою» вдома. У підсумку набереться приблизно 10 чоловіко-матчів, з яких шість міжнародного рівня. Незважаючи, на щільність графіку, в своїх міжнародних іграх волейболістки «Хіміку» індивідуально та як команда отримали безцінний досвід, який просто не могли в цей період отримати їх суперниці.

Тож за класом, це показали попередні очні зустрічі в цьому сезоні, та досвідом южненська команда має значну перевагу над суперником. Але підсумок матчів в Сєвєродонецьку багато в чому залежатиме від того, в якому психологічному стане знаходитиметься «Хімік» після огидної поразки в Дрездені, де чемпіонки України поступилися місцевому клубу з рахунком 16:18 в «золотому сеті».

«Сєвєродончанка» - «Хімік»

СТАТИСТИКА ІГОР (останні три сезони)

17 матчів: +2-15, партії - 19-41, очки - 10-41.

Суперліга-2013/14 – 2 матчі:+0-2, партії – 1-6, очки – 0-6. Южне – 1:3, 0:3

Кубок-2013/14 – 2 матчі:+0-2, партії – 0-6, очки – 0-6. Євпаторія – 0:3, Южне – 0:3.

Суперліга-2012/13 – 6 матчі: +1-5, партії - 5-16, очки – 3-15. Сєвєродонецьк - 0:3, 3:1, Южне – 0:3, 0:3, 1:3. Луцьк – 1:3.

Кубок-2011/12 – 1 матч: +0-1, партії – 1-3, очки – 0-3. Южне – 1:3.

Суперліга-2011/126 матчів: +1-5, партії – 12-16, очки – 7-11. Южне – 3:1, 2:3, 1:3, Сєвєродонецьк – 2:3, 2:3, Луцьк – 2:3.

«Сєвєродончанка». Сезон-2013/14. Матчі вдома. 10 матчів:+10-0, партії – 30-2, очки – 30-0.

Суперліга. «Керкінітіда» - 3:0, 3:0, «Регіна» - 3:0, 3:0, «Волинь» - 3:1, 3:0, «Кряж» - 3:1, 3:0, «Галичанка» - 3:0, 3:0

«Хімік». Сезон-2013/14. Матчі на виїзді. 15 матчів:+14-1, партії – 43-9 , очки – 42-3.

Суперліга. «Орбіта» - 3:1, 3:0, «Керкінітіда» - 3:1, 3:0, «Регіна» - 3:1, 3:0, «Кряж» - 3:0, 3:0, «Волинь» - 3:0, 3:0. Кубок. «Керкінітіда» - 3:0. Єврокубок. «Одегем» (Бельгія) - 3:2, «Атлант» (Білорусія) – 3:0, «Алупроф» (Польща) – 0:3 («золотий сет» - 15:12), «Дрезднер» - 3:1 («золотий сет» - 16:18)