Суперліга (чоловіки). 11-й тур. Тур загадок

14:10 | 07 февраля 2014

Центральний двобій ми вже розглянули, що стосується решти дуелей 11-го туру, то в кожній з них – і в Сумах, і Вінниці, і в Дніпропетровську складно віддати перевагу одній команді, адже у всіх суперників з них є свої «за», які дозволяють їм розраховувати на перемогу. Тільки самі ігри все розставлять на свої місця, а поки що наш передматчовий огляд.

«Хімпром» - «Кримсода»

Після Нового року ці команди немов підмінили. Сумчани розпочали із загальної поразки 0-6 у Вінниці, продовжили важкими перемогами з безпросвітним аутсайдером – «Дніпром», а потім, знов всуху програли один з матчів у Львові. Що це, криза зростання команди, яка перемогла в першому колі, а також заявила о претензіях на медалі, чи проблеми глибше –це покажуть найближчі матчі.

«Кримсоду» теж лихоманить не по-дитячому. Дві поразки в Полтаві – це не сенсація, але за змістом – майже ніякого супротиву, як це було в попередніх матчах суперників в цьому сезоні, коли двічі був зафіксований рахунок 3:2. Потім були надважкі перемоги в Харкові, де кримчани стояли на краю прірви, і все ж таки втратили два очки. Перемогу над «Буревісником» теж в актив складно записати, адже дві партії поспіль були програні з приголомшливим рахунком – 12:25, 15:25. В другий день взагалі поразка. В цей період в «Кримсоді» відбулася рокіровка на тренерському містку: перший тренер (Віталій Осіпов) став другим, другий Віктор Волк – першим.  В матчах з чернігівцями це не принесло успіху.

Тож давати якісь прогнози на підсумок матчів в Сумах справа вдвічі невдячна.

СТАТИСТИКА ІГОР (останні три сезони):

7 матчів:+3-4, партії – 15-16, очки - 10-11

Суперліга-2013/14 – 2 матчі: +1-1, партії – 4-5, очки – 2-4. Красноперекопськ – 3:2, 1:3

Суперліга-2012/13 – 4 матчі: +2-2, партії – 9-8, очки – 7-5. Суми – 3:1, 1:3. Красноперекопськ – 2:3, 3:1

Кубок-2012/13 – 1 матч:+0-1, партії – 2-3, очки - 1-2. Красноперекопськ – 2:3.

В сезоні-2011/12 команди між собою не грали

«Дніпро» - «Локо-Експрес»

Для дніпропетровців матчі з харків’янами відмінний шанс нарешті здобути першу перемоги та спробувати все ж таки уникнути вильоту, який надвигається на них, немов лавина. Якщо вони не наберуть жодного очка в цих іграх, вони практично підпишуть самі собі смертний приговір. Тож мотивація у команди Віталія Стаднікова значно більше, ніж у «Локо-Експресу», який ні нащо в турнірному плані не претендує та від вильоту майже застрахував себе.

СТАТИСТИКА ІГОР(останні три сезони):

Суперліга-2013/14 – 2 матчі: +0-2, партії – 3-6, очки – 1-5. Харків – 2:3, 1:3

В період 2010-2013 команди між собою не грали

«ВНАУ» - «Барком-Кажани»

Дуже цікаво, як розгортатимуться події в цих матчах, адже «ВНАУ» трьох провідних виконавців, і оновлена вінницька команда напевно загадка і для самого Олександра Бондаренка. Цікаво також буде дізнатися, чи була перемога «Баркома» над «Хімпромом» випадковістю, чи львівська команда дійсно добилася значного прогресу. Нагадаємо, що саме в матчі першого кола із «ВНАУ» «Барком» здобув свою першу перемогу в Суперлізі.