Суперліга (жінки). 9-й тур. Чи продовжить «Галичанка» переможну традицію в Сєвєродонецьку?

13:55 | 17 января 2014

Чотири команди Суперліги більше, ніж на місяць, випали з волейбольного життя, інші чотири, учасниці вирішальних матчів Кубку, трохи менше. Тож передбачити, в якому стані підійшли волейболістки до старту календарного року, дуже складно. Тут, як говорять, можливі варіанти, особливо в таких парах як «Сєвєродончанка» - «Галичанка», «Керкінітіда» - «Кряж». Відзначимо, що двобій «Волинь» - «Хімік» перенесено на тиждень вперед за проханням чемпіонок України, які беруть участь в єврокубку.

«Орбіта-ЗТМК-ЗНУ» - «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ»

Можливо, запорізькій команді ця новорічна перерва була потрібна як нікому, адже вона виступала на трьох фронтах, маючи при цьому дуже коротку «лаву», і наприкінці року виглядала втомленою. Тож був час залізати рани та прийти в себе. Для початку календарного року у підопічних Ігоря Філіштинського суперник дуже прийнятний – аутсайдер змагань рівненська «Регіна», яка, проте прагне нарешті здобути першу перемогу в сезоні.

СТАТИСТИКА ІГОР (останні три сезони)

7 матчів: +7-0, партії - 21-2, очки - 21-0.

Суперліга-2013/14 – 2 матчі:+2-0, партії – 6-0, очки – 6-0. Рівне – 3:0, 3:0.

Кубок-2013/14 – 1 матч:+1-0, партії – 3-1, очки – 3-0. Тернопіль – 3:1.

Суперліга-2012/13 – 4 матчі: +4-0, партії - 12-1, очки – 12-0. Рівне - 3:1, 3:0. Запоріжжя – 3:0, 3:0.

В сезоні-2011/12 команди між собою не грали

«Сєвєродончанка» - «Галичанка-ТНЕУ-Укрінбанк»

В цьому турі «Сєвєродончанка» після багатомісячної повертається в Льодовий палац, який відкрився після ремонту. Можливо, «Галичанці» зручніше грати і в маленькому залі, подібному до свого, але саме на цій арені тернопільська команда останні два сезони відбирала очки у суперника, який вважався фаворитом – дві перемоги з рахунком 3:2. В цьому сезоні підопічні Андрія Романовича здобули вікторію вже і на своєму майданчику. Тож, враховуючи ці результати, можна записати «Галичанки» в число незручних суперників «Сєвєродончанки», яка, втім, має суттєву перевагу в особистих зустрічах.

«Сєвєродончанка» - «Галичанка-ТНЕУ-Укрінбанк» -

12 матчів: +8-4, партії - 30-18, очки - 26-10.

Суперліга-2013/14 – 2 матчі:+1-1, партії – 4-4, очки – 3-3. Тернопіль – 1:3, 3:1.

Суперліга-2012/13 – 4 матчі: +3-1, партії - 11-5 очки – 10-2. Сєвєродонецьк - 3:0, 2:3. Тернопіль – 3:1, 3:1.

Суперліга-2011/12 – 6 матчі: +4-2, партії – 15-9, очки – 13-5. Тернопіль – 3:1, 3:1. Сєвєродонецьк – 2:3, 3:1. Луцьк – 1:3. Южне – 3:0

«Керкінітіда» - «Кряж-Медуніверситет»

«Керкінітіда» на своєму майданчику не дає спуску жодній команді Суперліги, а «Кряж» взагалі повинна перемагати. Але просто не буде. Вінницька команда набрала в першому колі непогану ходу, зараз знаходячись лише на відстані двох перемог від нинішнього суперника. Відзначимо, що в трьох останніх сезонах «Кряж» зумів набрати лише одно очко в семи виїзних матчах з кримською командою.

СТАТИСТИКА ІГОР (останні два сезони)

16 матчів: +14-2, партії - 43-19, очки - 38-10.

Суперліга-2013/14 – 2 матчі:+2-0, партії – 6-3, очки – 5-1. Вінниця – 3:1, 3:2.

Кубок України-2013/14 – 1 матч: +1-0, партії – 3-1, очки – 3-0. Євпаторія – 3:1

Суперліга-2012/13 – 6 матчі: +6-0, партії – 18-5, очки – 17-1. Євпаторія – 3:0, 3:1, 3:1, Вінниця – 3:1, 3:0, Тернопіль – 3:2.

Суперліга-2011/12 – 6 матчі: +4-2, партії - 13-8, очки – 11-7. Вінниця - 1:3, 0:3. Євпаторія – 3:0, 3:0, 3:2. Одеса – 3:0.

Кубок-2011/12 – 1 матч: +1-0, партії – 3-2, очки – 2-1. Сєвєродонецьк – 3:2.