Чемпіонат світу-2014 (жінки). Українки посіли третє місце у відбірній групі

15:25 | 06 января 2014

Жіноча збірна України перемогла збірну Кіпру у заключному матчі групи І відбіркового турніру чемпіонату світу-2014 з рахунком 3:0 і посіла третє місце. У нашої команди. Переможницею групи та володаркою путівки світовий форум стала збірна Туреччини, яка в заключному матчі перемогла Румунії

Україна - Кіпр – 3:0 (25:16, 25:12, 25:13)

Укр: Трушкіна (11), Первухіна (4), Лісєєнкова (8), Новгородченко – к, Савенчук (7), Кодола (11); Степанчук (л), Дельрос (л), Кальченко (7), Хилюк (3), Бурбелюк (6). Тренер – Гарій Єгіазаров.

Кіпр: Константінопулу, Земпіла (4), Константіну, Лампру (1), Іордану (4), Кудуна (6); Давід (л), Мосфіліоті (л), Дімітріу, Іраклі, Леонідіу, Теоті (1).

Судді: Ш.Брутман (Ізраїль), І.Георгієв (Болгарія)

Тривалість матчу: 59 хв. (20+20+19)

Очки: Україна – 75 (44 – атака, 8 – блок, 5 – подача, 18 – помилки суперника) – Кіпр – 41 (10 – атака, 2 – блок, 2 – подача, 16 – помилки суперника).

5 січня. Анкара. TVF Sport Comlex Baskent Hall. 200 глядачів.

Як і передбачалося, збірна України, без зайвих труднощів здолала аутсайдера групи. Лише шість разів за матч суперник виходив вперед на одне очко. Останній раз це відбулося при рахунку 12:12 в третій партії, після чого наші волейболістки набрали 13 очок поспіль, вигравши партію з рахунком 25:13.

Наступні офіційні матчі збірна України проведе в травні-червня цього року, коли відбудуться відбіркові матчі чемпіонату Європи-2015. В період з 22 травня – 1 червня наша команда зіграє два тури в групі В з командами Польщі, Швейцарії та однією з команд, які посядуть 2-е місце в групі 1 1-го раунду (Швеція, Грузія, Латвія та Норвегія). Путівку у фінальну частину Євро-2015 отримає переможець групи, а друга команда гратиме матчі плей-офф з однією зі збірних, які також посядуть другі місця в інших групах.