Кубок виклику ЄКВ (чоловіки). «Кримсода» завершила боротьбу

10:25 | 19 декабря 2013

Красноперекопська «Кримсода» завершила боротьбу за європейський Кубок виклику ЄКВ, програвши у другому матчі 1/16 фіналу французькому «Шомону» з рахунком 0:3. Нагадаємо, що в першому поєдинку, який відбувався у Запоріжжі, також сильнішими виявилися французи (3:2).

Після поразки в першому поєдинку для виходу в наступний раунд «Кримсоді» необхідно було перемагати 3:0, чи 3:1. І вже в першому сеті підопічні Віталія Осіпова мали шанси, щоб добитися успіху. Спочатку вони мали незначну перевагу 3:2, 6:4, 8:6, але після другої перерви добилися чотириочкового відриву – 12:8, заставивши наставника «Шомону» Николу Матіяшевича взяти тайм-аут. Французи скоротили відставання до мінімуму – 11:12, але «Кримсода» незабаром відновила статус-кво – 17:13, а потім і 21:17. Але довести партію до логічного завершення українці не змогли. «Шомон» зрівняв рахунок – 21:21 і отримав психологічну перевагу. У підсумку важка перемога господарів – 25:23.

Щоб на щось розраховувати у кримчан залишався останній шанс – перемога в другій партії. Вони це, звісно, розуміли, та захопили ініціативу вже на старті – 5:2, 8:5. Але після перерви французи переламали хід зустрічі, набравши 4 очки поспіль – 9:8. Волейболісти «Кримсоди» спробували відповісти – 13:12 вони знов попереду. Але надалі гра проходила за переваги господарів. 25:22 та 2:0 – «Шомон» гарантував собі вихід до 1/8 фіналу Кубку ЄКВ. В третій партії боротьби вже не було – 25:16 на користь французів. Підсумок матчу – 3:0.