«Локомотив» зробив вагому заявку на вихід в 1/8 фіналу

13:10 | 27 октября 2013

В першому раунді битви півфіналістів минулорічного Кубку ЄКВ, яка проходила на майданчику суперника в Анкарі, «Локомотив» добився перемоги над «Маліє», поступаючись упродовж матчу з рахунком 1:2. Але все в цьому двобої вирішить матч-відповідь у Харкові.

1/16 фіналу. Перший матч

«Маліє» (Анкара, Туреччина) - «Локомотив» (Харків, Україна ) - 2:3 (16:25, 25:19, 25:19, 20:25, 8:15). Другий матч: 30 жовтня, Харків, 18.00.

Як вже стверджувалося не раз, зустріч двох цих команд на цій стадії стало центральним протистоянням 1/16 Кубка ЄКВ. Матч і за напруженням, і за змістом свій статус виправдав. Перший сет почався з переваги харків"ян - 5:2, 6:3. До першого технічного тайм-ауту відрив «+3» зберігся - 8:5. Перевага три пункти дала можливість харків"янам вести гру у вигідному для себе руслі, але волейболісти «Малий» зуміли «підтягнутися» (як виявилося, єдиний раз по ходу всієї стартовою партії), ще до другого технічної перерви (11:13). Але все ж перехопити ініціативу господарям майданчика не вдалося - 11:16 на табло до другої технічної перерви. Кінцівка сету пройшла під диктовку харків’ян і завершилася з рахунком 25:16 на їх користь.

Втім, другий сет показав, що розслаблятися не варто. Турецька команда змогла знайти контраргументи. Порівняно зі стартовим сетом, він проходить з точністю до навпаки. Початок партії - у рівній боротьбі, але на першу перерву з перевагою у два очки відправляються турки. Харків"яни опиняються в ролі наздоганяючих - 8:7, 9:8. Але ось «Маліє» вдається ривок - 12:8, який і став фундаментом успіху у другому сеті. «Маліє» веде до другої технічної перерви з рахунком 16:10. Наздогнати суперника не виходить - 25:19 та 1:1 в матчі.

Третя партія, як і друга, починається в рівній боротьбі - 4:4. До першої технічної перерви господарі майданчика мають два очки переваги - 8:6. «Маліє» зберігає «+2» в середині партії - 12:10. На другу перерву «Маліє» пішов за рахунку 16:13. Кінцівка сету розпочинається при 21:17. Вирішальні розіграші турки проводять переконливо і в підсумку 25:19 .

Початок четвертої партії краще вдався «Локомотиву» - до першого тайм ауту харків"яни вели 8:5. Фактично це і був перелом у грі. У середині партії харків"яни продовжують контролювати хід партії, поступово нарощуючи свою перевагу - 16:12. Четверта партія своєрідне повторення першого сету цього матчу. «Локомотив» входить до кінцівку партії з перевагою «+6» - 20:14, і доводить сет до логічного завершення - 25:20.

В укороченій партії «Локомотив» відразу набрав три очки поспіль. Після цього харків"яни були вже нестримні - 6:2, 8:4. До кінця матчу наші волейболісти вже не випускали удачу з рук і змогли здобути перемогу 15:8. 3:2 – «Локомотив» робить вагому заявку на вихід в 1/8 фіналу.

Прес-служба ФВУ за матеріалами сайту ВК «Локомотив»