«Галичанка-ТНЕУ» взяла п’ять з шести очок в Луцьку

23:17 | 18 января 2015

Тернопільська «Галичанка-ТНЕУ» двічі перемогла на виїзді луцьку «Волинь» та вийшла на третє місце в турнірній таблиці. Таким чином, склад фінальної четвірки практично відомий, адже волинська команда відстає за втраченими очками від тернопілянок, які четверті а цим показником, на 12 пунктів.

«Континіум-Волинь-Університет» - «Галичанка-ТНЕУ» - 2:3 (25:18, 23:25, 29:27, 28:30, 8:15)

Волинь: Житовоз (к), Собчук, Яцків, Молодцова, Степанюк, Скрипник; Карасьова (л), І.Єфімчук (л), Ужва. Тренер – Богуслав Галицький.

Галичанка: Дудник, Палій, Карпець, Дуб’янська, Мадзар, Туркула (к); Вік. Дельрос (л), Вер. Дельрос. Тренер – Андрій Романович.

Судді: О.Скібіцький (Львів), В.Козловський (Рівне).

Тривалість матчу: 115 хв. (19+24+28+31+13).

Кращі гравці (версія ФВУ): Степанюк – Вік.Дельрос.

17 січня. Луцьк. СК ОДЮСШ. 420 глядачів.

Бойовий настрій господарок майданчика було помітно зі старту поєдинку, зазначив в своєму репортажі офіційний сайт ВК «Волинь». Після двох результативних ударів Тетяни Яцків волинянки повели – 2:0. За кілька хвилин «Галичанка» зрівняла рахунок – 4:4. Згодом тернополянки вийшли вперед, два ейси виконала Оксана Мадзар – 4:6. Двоочкова перевага гостей трималася до технічної перерви – 10:12. Після перерви другу швидкість увімкнули луцькі волейболістки. Удар за ударом, вони нарощували перевагу та зуміли відірватися на комфортну відстань – 17:14, 20:15. У кінцівці партії без змін. 25:18.

У другій партії зі старту повели гості – 2:3. «Галичанка» продовжувала нарощувати відрив – 7:3, 9:5. На технічну перерву команди пішли при рахунку 5:12. По закінченню ситуація суттєво не змінилася. «Галичанка» впевнено вела партію до свого логічного завершення – 9:16, 13:18, 14:20. Надії врятувати партію майже не було. Але волиняни зуміли включитися і фактично змогли дістати тернополянок – 20:23. Втім, шальки терезів у кінцівці партії схилилися на користь гостей – 23:25.

У третій партії справжня драма. Старт був за гостями – 3:0. До технічної перерви «Континіум-Волинь-Університет» вирівняв гру – 7:7, 10:10. Саме луцькі дівчата першими дісталися до технічної – 12:10. По завершенню якої гості взяли нитки гри у свої руки – 12:15, 16:20. У цей момент Богуслав Галицький вирішив внести корективи у гру своєї команди, заміна: Ужва - Скрипник. «Галичанка» знову забиває – 16:21. Лучанки не збиралися складати зброю. А навпаки – зібралися! Це принесло свої плоди – 22:22. На гойдалках краще «каталася» «Волинь» – 29:27.

Четвертий відрізок гри пройшов за сценарієм третього. Лучани поступалися по ходу партії – 14:19. Проте господарям вдалося зрівняти гру 20:20, 22:22, 25:25, 27:27. У підсумку – 28:30.

Тай-брейк завершився на користь «Галичанки» – 8:15. Тут тернопільські волейболістки потужно стартували – 4:1, суперниці підібралися – 8:6, але другу частину сету провалили – 2:7.

Варто зазначити, що напередодні туру травмувався основний гравець «Волині» - Анастасія Тищенко. У матчах з тернополянками Настю замінила Ірина Собчук. Не говорячи про те, що так і не відновилася Ганна Галицька, котра травмувалася ще в першому колі, саме в матчі з «Галичанкою». На ії позиції в першому матчі діяла 18-річна Марина Скрипник.

«Континіум-Волинь-Університет» - «Галичанка-ТНЕУ» - 0:3 (16:25, 11:25, 20:25)

Волинь: Житовоз (к), Ужва, Яцків, Молодцова, Собчук, Скрипник; Карасьова (л), І.Єфімчук (л), Ужва. Тренер – Богуслав Галицький.

Галичанка: Дудник, Палій, Карпець, Дуб’янська, Мадзар, Туркула (к); Вік. Дельрос (л), Вер. Дельрос, Стасівська, Єфременко. Тренер – Андрій Романович.

Судді: В.Козловський (Рівне), О.Скібіцький (Львів).

Тривалість матчу: 59 хв. (21+16+22).

Кращі гравці (версія ФВУ): Житовоз – Дуб’янська.

18 січня. Луцьк. СК ОДЮСШ. 380 глядачів.

У другому матчі у складі «Волині» не виходила на майданчик лідер команди Ганна Степанюк, яка була однією з найкращих напередодні. Замість неї грала Любов Ужва.

Що стосується перебігу подій, то найкращі шанси для успіху у «Волині» були в третій партії, коли луцька команда вела – 16:12. Суперник наздогнав (19:19) та впевнено завершив гру. «Галичанка» здобула дві принципові перемоги та конкуруватиме з «Орбітою» та «Сєвєродончанкою» за другу-третю позицію.

Прес-служба за матеріалами офіційного сайту ВК «Континіум-Волинь-Університет»