«Кажани» обмінялися перемогами з «Буревісником»

02:02 | 18 января 2015

Дуже цікаві поєдинки відбулися у 9-му турі у Львові, де сперечалися конкуренти – місцевий «Барком-Кажани» та чернігівський «Буревісник-ШВСМ». В перший день перемогу в п’яти партіях святкували гості, в другий – господарі взяли переконливий реванш. У підсумку львів’яни обігнали суперника на одне очко та вийшли на п’яте місце.

«Барком-Кажани» - «Буревісник-ШВСМ» - 2:3 (25:18, 18:25, 25:14, 17:25, 13:15)

Барком (основний склад): Коваліков, Пилипів, Удод, Кадюк, Флюнт, Тевкун (к); Бокшан (л). Тренер – Владислав Лазарчук.

Буревісник (основний склад): Данілов, Борисенко (к), Чмірьов, Татаренко, Гладенко, Яловенко; Старченко (л). Тренер – Микола Благодарний.

Судді: С.Гулька (Тернопіль), В.Паршин (Рівне).

Тривалість матчу: 105 хв.

16 січня. Львів. СК «Галичина». 220 глядачів.

В першому матчі команди обмінювалися впевненими перемогами, поки справ не дійшла до тай-брейку. В стартовій партій суперники довгий час йшли врівень, поки при рахунку 15:15 чернігівці не допустили ряд помилок – спочатку на подачу, потім в нападі. Львів’яни перехопили ініціативу, а на подачі новачка «кажанів» Андрія Удода добилися вирішальної переваги – 23:17. Перемога – 25:18.

«Буревісники» відповіли тією ж монетою – 5:1 на подачі Гладенка. Це й стало фундамент вікторії в другій партії – 12:7, 20:13, 25:18.

«Кажани» не зволікали з відповіддю. Після рівного старту – 4:4, господарі пішли у відрив – 13:6. Та зберегли перевагу до фінішу третього сету – 25:14. За таким же сценарієм, але в протилежному напрямку, пройшла четверта партія. 1:4, 5:5, 5:8, 6:12, 16:25.

Отже, тай-брейк. Старт за «Буревісником». Завдяки чітким атакам Чмірьова, який тричі завершував зусилля партнерів, котрі у свою чергу вправно грали в захисті – у екс-гравця «Буревісника» Володимира Тевкуна+Ко нічого не виходило. Як «кажани» не пробували наздогнати, зуміли це зробити лише на позначці «10». Після атаки «десятки» левів Мар’яна Кадюка. Напруга сягнула свого максимуму - 11:11, 12:12, 13:13. І тут після складної подачі, Чмірьову вдався відмінний прийом, а Гладенку - швидка атака. А в наступній атаці промахнувся лідер «Баркому» Тевкун. 15:13 та 3:2. Четверта п’ятисетова перемога «Буревісника», четверта п’ятисетова поразка «Баркому»

«Барком-Кажани» - «Буревісник-ШВСМ» - 3:1 (22:25, 25:18, 25:23, 25:19)

Барком (основний склад): Коваліков, Удод, Кадюк, Флюнт, Тевкун (к), Клепко; Бокшан (л). Тренер – Владислав Лазарчук.

Судді: В.Паршин (Рівне), С.Гулька (Тернопіль),

17 січня. Лівів. СК «Галичина».

Перші дві партії пройшли, як і напередодні, суперники обмінялися перемогами. Але на більше чернігівців не вистачило. У третій партії після рівного початку львів’яни за рахунок захисту та атаки відірвалися на п’ять очок – 12:7. Заміна зв’язуючих – Борисенко замість Копича, не допомогла гостям. Щоправда, чернігівці майже наздогнали суперника – «-2» (20:22), навіть 23:24 після 21:24, але останній удар залишився за господарями.

Приблизно також розвивалася і четверта партія. Після дебютної рівноваги – 6:6 «Барком» заробив відрив, а «Буревісник» постійно був в ролі наздоганяючого – на відстані в три-чотири очки, навіть двох – 19:21. Але на цьому все і закінчилося. Клепко та Оліщук «зачохлили» Чмірьова – 25:19. 3:1 – «Барком» взяв чотири очка у дуелі з конкурентом та обігнав його в турнірній таблиці – 24 проти 23-х.