Чемпіонат Європи (жінки, U-18). Проти Сербії – без шансів

10:48 | 10 января 2015

Жіноча збірна України (U-18) програла у другому матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи-2015, який відбувається у сербській Суботиці. Наша команда поступилася господаркам змагань, не маючи шансів на перемогу в жодній партії - 0:3 (15:25, 10:25, 11:25).

УКРАЇНА – Сербія – 0:3 (15:25, 10:25, 11:25).

УКРАЇНА: Бойко (к) 3 очки, Миленко 3, Микитюк 6, Сусідко, Машковська 1, Яцків 6; Нємцева (л), Вер.Дельрос (л), Стасівська 2, Мельниченко 3, Сергєєва, Франкевич . Тренер – Ольга Датій.

Сербія: Лазовіч 18, Л.Мілоєвіч 11, Косіч 8, Секуліч 14, Веселіновіч 4, Стойковіч 6; Т.Мілоєвіч (л), Мартіновіч, Якшич, Радміловіч, Букіліч. Тренер – Йово Чаковіч.

Судді: Т.Кнук (Німеччина), Я.Галл (Чехія).

Тривалість матчу: 58 хв. (20+18+20)

Набрані очки: 36-75 (18-43 - атака, 4-7 - блок, 2-11 - подача, 12-14 помилки суперника)

9 січня. Суботиця. СК «Дудова Сума». 350 глядачів.

Перший сет був конкурентоспроможним тільки до рахунку «11» – збірна України навіть вела 11:10, після чого сербки забили чотири м’ячі поспіль (14:11), - розповів офіційний сайт ЄКВ. Господарі збільшили перевагу до другої технічної перерви, а потім був нестримний ривок на шляху до кінцевої перемоги з рахунком 25:15. У другому сеті збірна Сербії потужно розпочала – 7:1, а в підсумку 25-10. За таким же сценарієм проходив і наступний сет – 25:11. Катаріна Лазовіч очолила бомбардирську гонку, набравши 18 очок.

Відзначимо, що збірна України провалилася у прийому, допустивши 23 (!) помилки в 67-ми спробах та суттєво програла на подачі (2 ейси проти 11-ти) та атакувальних діях – 18 набраних очок при 7-ми заблокованих ударах та 8-ми промахах, тоді як у суперника такі показники – 43,4,4 відповідно.

Йово ЧАКОВІЧ, головний тренер збірної Сербії (U-18):

- Ми були трохи стурбовані після вчорашнього матчу, але сьогодні все закінчилося добре для нас. Ми добре підготувалися до цієї гри, і зіграли дуже зріло.

Ольга ДАТІЙ, головний тренер жіночої збірної України (U-18):

- Ми не можемо порівнювати збірні Сербії та Франції у змаганнях такого рівня. Сербія явно краща команда, особливо технічно, і ми не змогли знайти відповіді на таку гру суперника, але це хороший урок для нас , і ця поразка багато чому нас навчила.

В іншому матчі збірна Швейцарії перемогла француженок - 3:0 (25:15, 25:14, 27:25), і таким чином, саме зі швейцарками збірна України побореться сьогодні за друге місце в групі В, яке може дати путівку у фінальну частину чемпіонату Європи-2015. Нагадаємо, що у фінал потраплять переможці восьми відбіркових груп та три кращі збірні з тих, що зайняли друге місце.