Суперліга (жінки). «Орбіта» завершила перше коло на другій позиції

14:03 | 22 декабря 2014

Запорізька «Орбіта-ЗТМК-ЗНУ» двічі перемогла луцьку команду «Континіум-Волинь-Університет» та завершила перше коло на другом місці. Суперник залишився на п’ятій сходинці, відстаючи від «Галичанки-ТНЕУ», на 8 очок.

«Континіум-Волинь-Університет» - «Орбіта-ЗТМК-ЗНУ» - 0:3 (20:25, 18:25, 18:25)

Волинь: Тищенко, Яцків, Молодцова, Степанюк, Скрипник, Житовоз (к); Карасьова (л), Єфімчук (л); Козачковська. Тренер – Богуслав Галицький.

Орбіта: Дуднікова, Лучко, Дрозд, Сільченкова (к), Биценко, Скрипак; Дерюгіна (л), Кліменова (л), Сухорукова, Угленко. Тренер – Ігор Філіштинський

Тривалість матчу: 68 хв. (22+23+23).

Судді: С. Гулька (Тернопіль), О.Скібіцький (Львів).

20 грудня. Луцьк. СК ОДЮСШ. 321 глядач.

Рахунок у матчі відкрили господарі, у стартовій шістці яких, вийшла – Марина Скрипник. Забігаючи наперед, відзначимо, що Марина провела доволі непогану гру. Надзвичайного нічого вона не показала, але й нічого не зіпсувала, перспектива є! Отже, старт гри пройшов спокійно. Команди не відпускали одна-одну: 3:3, 7:7, 11:11. До технічної перерви першими дісталися лучани – 12:11. Після вимушеної зупинки, рівна гра продовжувалася: 12:12, 15:15, 17:17. Проте в кінцівці партії запоріжанки додали, що дозволило їм перемогти – 20:25

У другій партії, на майданчик, команди вийшли без змін. Стартовий відрізок краще вдався «Волині» – 7:5. Найбільше постаралися: Анна Степанюк та Тетяна Яцків, здобувши 4 з 7 стартових пунктів. «Орбіта» відповіла миттєво – 7:7. Далі, під тиском запоріжанок у господарів нічого не виходило. Зокрема постаралися: Олександра Биценко та Лідія Лучко, які раз по раз завдавали разючі удари, з якими не змогли справитися лучани, у підсумку – 18:25.

Третій відрізок гри пройшов за сценарієм перших двох. На старті – рівна гра, починаючи з середини партії повна перевага «Орбіти». Отож, третю партію взяли гості – 18:25. Відмічу, на майданчик у третій партії виходила Юлія Козачковська.

«Континіум-Волинь-Університет» - «Орбіта-ЗТМК-ЗНУ» - 0:3 (21:25, 21:25, 18:25)

Волинь: Тищенко, Яцків, Молодцова, Степанюк, Скрипник, Житовоз (к); Карасьова (л), Єфімчук (л). Тренер – Богуслав Галицький.

Орбіта: Дуднікова, Лучко, Дрозд, Пугачова, Биценко, Скрипак; Дерюгіна (л), Кліменова (л). Тренер – Ігор Філіштинський

Тривалість матчу: 61 хв. (19+20+22)

21 грудня. Луцьк. СК ОДЮСШ. 246 глядачів.

У другому матчі Ігор Філіштинський, напередодні Кубку України, дав відпочити своєму лідеру -Катерині Сильченковій, замість якої весь матч відіграла Христина Пугачова.

На старті матчу повели гості – 2:0. Відповідь «Волині» не забарилася: точний удар виконала Тетяна Яцків, згодом ейсом порадувала місцевих вболівальників Молодцова Юлія – 2:2. Далі йшла рівна гра: 3:3, 5:5, 6:6. Після невеличкого ривка гостей – 6:9, перший тайм-аут взяв наставник лучан. Попри спроби Богуслава Андрійовича змінити гру на користь «Волині», до технічної перерви першими дісталися гості – 7:12. Після технічної перерви ситуація не змінилася – 13:17. «Орбіта» впевнено йшла до перемоги в першій партії – 16:20. Волиняни з цим не погоджувалися та завдяки серії – 3:0, майже наздогнали суперників – 19:20. Проте вирішальні атаки краще вдалися гостям які перемогли в партії – 21:25.

Друга партія розпочалася аналогічно першій – 0:2, повела «Орбіта». Волинянки відразу відігралися. Влучні удари вдалися Юлії Молодцовій та Анастасії Тищенко – 2:2. Згодом вивела «Орбіту» вперед, невтомна Олександра Буценко – 2:3. Далі нашим суперникам вдався ривок, на технічну перерву команди пішли за рахунку 6:12. Після перерви ситуація не змінилася – 14:20. Попри велике бажання лучанок ліквідувати відставання, партію вони програли – 21:25.

У третій партії рахунок розмочили господарі – 1:0. Рівна гра тривали до рахунку 4:4. За мить «Орбіта» здійснила ривок – 5:9. Лучани відповіли тим же – 11:10. Далі розпочалися гойдалки – 11:11, 12:12, 13:13. Після екватора партії «Орбіта» впевнено почувала себе на майданчику та нарощувала відрив – 17:14. Як не намагалася «Волинь» переламати хід гри, але їм це не вдалося – 17:25.

Наступну гру «Континіум-Волинь-Університет» проведе вдома 17-18 січня. Суперником луцької команди стане «Галичанка-ТНЕУ» - найближчий конкурент в боротьбі за «четвірку». А «Орбіта» продовжила своє виїзне турне та відправилася в Южне, де посперечається за Кубок України.

Прес-служба ФВУ за матеріалами офіційного сайту ВК «Континіум-Волинь-Університет»