Суперліга (жінки). 7-й тур. Матчі життя для «Волині», або Ще одне суперництво за шість очок

17:17 | 20 декабря 2014

Останній тур першого кола розтягнувся майже на місяць, адже дві пари зіграли свої матчі були зіграні ще в листопаді. В трьох з чотирьох пар команди з першої четвірки зустрічалися з аутсайдерами, і всі вони здобули перемоги, із загальним рахунком 27-0, і лише в одній зустрічаються конкуренти – «Волинь» та «Орбіта». До нього наша пристальна увага.

ТУРНІРНИЙ РОЗКЛАД

Зараз команди розділяють в турнірній таблиці сім очок – попереду «Орбіта», і нехитрий облік дозволяє зрозуміти, що ці матчі найбільш важливими представляються саме для луцької команди, адже в разі двох перемог вони майже наздоганяють конкурентів – ще й «Галичанку», у якій після перемог над «Білозгаром» вже 27 очок. В разі двох поразок – відпускають конкурентів на досить серйозну відстань. У «Орбіти» при найкращому випадку 32 очки, у «Галичанки» буде 27, у «Волині» - залишиться 19. Звісно, знаючи амбіціозність Ігоря Філіштинського+Ко, можна буде впевненими, що вони будуть максимально мотивовані, адже в разі набору шести очок вийдуть на другу позицію за підсумками першого кола – і це буде локальна перемога над «Сєвєродончанкою», котра має 31 очко. А це вже психологічний аспект напередодні очної зустрічі в півфіналі Кубку України.

НАПЕРЕДОДНІ

«Волинь» останні свої матчі провела в Луцьку проти «Сєвєродончанки» два тижні тому, і весь цей період готувалася к важливішім для себе матчам. «Орбіта» ще останнім часом займалася єврокубковими справами – злітала в Боснію, де отримала ще трохи міжнародного досвіду, причому вдалого. А потім транзитом через Київ відправилися в Луцьк, а після цього – вже в Южне, де відбудеться «Фінал чотирьох» Кубку України. Тож багато в чому підсумок зустрічей залежатиме від того, як відновляться запорізькі волейболістки. Ігор Філіштинський говорив, що буде націлювати команду на досягнення максимального результатів в грудневих матчах. Цікаво буде побачити, як досвідчений наставник проводитиме ротацію, адже вона вкрай необхідна при такому щільному графіку.

ОЧНІ ЗУСТРІЧІ

У минулому сезоні «Волинь» була незручним суперником для «Орбіти», зумівши перемогти ії в двох з чотирьох матчів, в тому числі і в Запоріжжі. Також варто відзначити, що за останні три роки запорізька команда виграла в Луцьку лише один матч з п’яти, хоча слід зазначити, що в сезоні-2012/13 в іграх на Волинщині вона дала справжній бій тоді ще одному з фаворитів чемпіонату.

СТАТИСТИКА ІГОР (останні чотири сезони)

11 матчів: +7-4, партії - 21-20, очки – 19-14

Суперліга-2013/14 – 4 матчі: +2-2, партії - 5-9, очки – 5-7. Луцьк - 0:3, 3:2. Запоріжжя – 0:3, 3:1

Суперліга-2012/13 – 6 матчів: +4-2, партії - 13-11, очки – 11-7. Луцьк - 3:2, 3:1, 3:1. Запоріжжя – 3:1, 1:3. Южне – 0:3

Кубок-2012/13 – 1 матч:+1-0, партії - 3-0, очки - 3-0. Ковель – 3:0.

В сезоні-2011/12 команди між собою не грали.