Суперліга (жінки). 5-1 – на користь «Сєвєродончанки»

21:25 | 07 декабря 2014

Для «Волині» домашні матчі із «Сєвєродончанкою» були показовими в плані конкурентоспроможності в боротьбі за потрапляння в четвірку кращих. Молода луцька команда зуміла дати бій срібним призеркам минулого чемпіонату лише в одній з ігор.

«Континіум-Волинь-Університет» - «Сєвєродончанка - 2:3 (10:25, 25:22, 19:25, 26:24, 9:15)

Волинь: Тищенко, Ужва, Яцків, Молодцова, Степанюк, Житовоз (к), Карасьова (л), Єфімчук (л); Собчук, Скрипник. Тренер – Богуслав Галицький.

Сєвєродончанка: Деніна, Юрченко, Дорсман, Лісєєнкова (к), Хорольська, Балабанова; Луханіна (л); Літвіновська, Афанасьєвська. Тренер – Гарій Єгіазаров

Судді: М. Хвас (Тернопіль), В. Паршин (Рівне).

Кращі гравці (версія ФВУ): Степанюк – Лісєєнкова.

5 грудня. Луцьк. СК ОДЮСШ. 420 глядачів.

У першій партії швидше прокинулися гості. Команда з Сєвєродонецька від самого початку і до кінця партії володіла ініціативою, зрештою й перемогла – 10:25.

Друга партія розпочалася з ейсу Любові Ужви. Втім «Сєвєродончанка» стрімко відповіла хорошими діями в захисті, та разючими ударами в атаці – 1:4. Тренер лучанок Богуслав Галицький взяв тайм-аут, щоб внести необхідні корективи у гру. Саме після нього волинянкам вдалося зрівняти рахунок, а згодом вперше у поєдинку вийти вперед – 6:5. До першої технічної швидше дійшли господарі – 8:6. Після вимушеної перерви команди йшли нога в ногу: 10:10, 14:14. Проте перед другою технічною ривок вдався гостям – 14:16. Далі команди не відпускали одна одну більше ніж на одне-два очки, потихеньку наблизились до розв’язки у партії – 21:21. Міцнішими нерви виявилися у наших дівчат – 25:22. Ми повернулися у гру.

На старті третьої партії повели лучани – 3:0. Проте підопічні Гарія Єгіазарова зуміли відігратися за декілька хвилин: 6:6, 7:7, а згодом вийшли вперед – 7:8. До другої технічної відрив гостей збільшився – 13:16. Після перерви господарі не змогли переламати хід партії – 16:20, 17:23. У підсумку – 19:25. Сєвєродончанка повела – 2:1.

Четвертий відрізок гри розпочався не на користь «Волині». Адже зі старту лучани горіли – 0:3. Галицький відразу вирішив діяти. Після провального старту заміна: Яцків – Собчук. Згодом, саме на подачі другої, волиняни вирвалися вперед – 5:4. Проте на першу технічну ми пішли програючи – 6:8. До другої технічної перевага гостей у два пункти залишалася аж до рахунку – 14:14. Далі ж пішли гойдалки: 15:15, 16:16, 17:17, 18:18, 19:19, 20:20, 21:21, 22:22. Заради справедливості, варто зазначити: партія могла б завершитися набагато раніше, якби не кілька суперечливих епізодів, які арбітр матчу вирішив на користь гостей. Реакцію трибунів він почув… Проте є Бог на небі. Програючи – 23:24, волинянки зуміли зрівняти рахунок – 24:24, а згодом дотиснути – 26:24. Зал обласної ДЮСШ «вибухнув», рахунок партій – 2:2.

Нажаль, тай-брейк завершився не на нашу користь – 9:15.

«Континіум-Волинь-Університет» - «Сєвєродончанка» - 0:3 (15:25, 21:25, 18:25)

Волинь: Тищенко, Ужва, Яцків, Молодцова, Степанюк, Житовоз (к); Карасьова (л), Єфімчук (л); Собчук.Тренер – Богуслав Галицький.

Судді: В. Паршин (Рівне), М. Хвас (Тернопіль).

Кращі гравці (версія ФВУ): н/визначений – Деніна.

6 грудня. Луцьк. СК ОДЮСШ. 380 глядачів.

Після поразки в першому матчі «Волинь» була націлена взяти реванш, але не склалося. Маючи велике бажання, волинянки не зуміли нічого зробити з більш досвідченим суперником.

Рахунок у першій партії відкрили лучанки. Проте «Сєвєродончанка» відповіла миттєво – 1:3. До першої технічної перерви перевага гостей збільшилася – 3:8. До другої технічної, ситуація не змінилася – 10:16. Гості повністю контролювали ситуацію та нарощували відрив – 13:20. Наставник лучан спробував врятувати партію. Проте два тайм-аути не допомогли – 15:25.

На старті другої партії волиняни «горіли» – 0:3. Зібравшись, дівчата виправили ситуацію – 6:6. Рівна боротьба йшла до рахунку – 9:9. Далі, декілька успішних атак дозволило «Сєвєродончанці» відірватися – 9:12. Богуслав Андрійович взяв тайм-аут, але він не допоміг. До другої технічної, першими дісталися гості – 10:16. Віце-чемпіон України був впевнений, що здобуде перемогу в цій партії. З цим не погоджувалися волиняни і майже дістали суперника – 20:22. Проте на більше господарів не вистачило – 21:25.

У третьому відрізку гри повели господарки – 2:0. За мить шикарну скидку зробила Ганна Степанюк– 3:0. Свою четверту подачу, в цій партії, Юлія Молодцова завершила ейсом – 4:0. При хорошій грі господарів на старті партії, гості не опустили руки. Ще до першої технічної перерви «Сєвєродончанка» скоротила відставання до двох пунктів – 8:6. Після вимушеної перерви, взагалі зрівняла рахунок – 8:8. «Волинь» відповіла результативним діагональним ударом Любові Ужви і успішним подвійним блоком у виконанні: Яцків Тетяни та Житовоз Анни – 10:8. Гості не хотіли відпускали «Волинь» - 11:11. Гойдалки продовжувалися… Знову ж дуплетом вистрілили лучани: Тетяна Яцків порадувала вболівальників «взльотом» у третій зоні, а Юлія Молодцова - ейсом – 13:11. Завдяки успішним діям в атаці «Сєвєродончанка» зрівняла рахунок – 13:13. Попри рівну гру, до другої технічної перерви першими дісталися гості – 14:16. Після короткого відпочинку гра в підопічних Галицького розклеїлася. Суперник цим скористався – 15:21. Як не намагалися лучанки виправити ситуацію, але врятувати партію не вдалося – 18:25.

«Волинь» взяла лише одно очко в двох матчах із «Сєвєродончанкою»,тепер спробує зробити більше в наступних домашніх іграх, ще з одним конкурентом, «Орбітою», яка приїде в Луцьк відразу після єврокубкових баталій в Боснії.

Прес-служба ФВУ за матеріалами офіційного сайту ВК «Континіум-Волинь-Університет»