Cуперліга (чоловіки). 1-й етап. Другий день. Картина прояснилася

14:56 | 10 октября 2014

Другий день 1-го етапу чемпіонату України, який відбувається в Харкові, ще більше прояснив диспозицію команд. Так «Вінниця» здобула принципову перемогу над «Буревісником» і тепер, схоже за все, в двобої з «Хімпромом» посперечається за локальну «бронзову» сходинку. Огляд матчів другого дня до вашої уваги.

ДЕНЬ ДРУГИЙ

У другий ігровий день сенсацій не відбулося. Львівський «Барком-Кажанів» без особливих проблем обіграв «Фаворит» з «сухим» рахунком і продовжив свою переможну серію. У центральному протистоянні дня чемпіон України «Локомотив» зустрічався з срібним призером минулого чемпіонату «Хімпромом-СумДУ». Тут перші два сети вдалися харків"янам, а от у третій партії сумчани постаралися зіграти «без оглядки на рахунок» і в підсумку взяли сет, ніж відродили інтригу. Але розвиток вона не отримала. «Локомотив» зняв всі питання про переможця матчу, впевнено вигравши четверту партію. В завершальному матчі дня грали ВК Вінниця та «Буревісник». Тут перемога в трьох сетах була за вінницькою командою, - повідомив сайті ВК «Локомотив».

ДЕНЬ ТРЕТІЙ

14:00. «Хімпром-СумДУ» - ВК «Вінниця»

Сумчани вже двічі програли в Харкові. І якщо програш «Локомотиву» був очікуваний, то поразка від «Баркому» із розряду принципових, адже ці команди в числі претендентів на медалі. Дуель з «Вінницею» також входить до числа стратегічних на стартовій частини чемпіонату. У «хіміків» давні стосунки із цим суперником, ще з сезону-2011/12, коли команди сперечалися за путівку в Суперлігу. З тих пір, не враховуючи нинішній сезон, команди провели між собою 18 матчів, в яких вінничани здобули на чотири перемоги менше, але набрали стільки ж очок, як і суперник. Баланс вони зрівняли завдяки вдалій грі у минулому сезоні, коли перемогли в трьох матчах з чотирьох, дозволивши сумчанам набрати лише два очки з 12-ти. На старті нинішнього сезону баланс був порушений після кубкової перемоги сумчан з рахунком 3:0. Але шанси команд на успіх в очній харківській дуелі бачаться приблизно рівними.

СТАТИСТИКА ІГОР (останні чотири сезони)

19 матчів: +7-12, партії - 38-41, очки - 27-30.

Кубок України-2014/15 – 1 матч:+0-1, партії – 0-3, очки – 0-3. Дніпропетровськ – 0:3

Суперліга-2013/14 – 4 матчі: +3-1, партії - 11-3, очки – 10-2. Суми – 2:3, 3:0.  Вінниця – 3:0, 3:0.

Кубок України-2013/14 – 1 матч:+0-1, партії – 1-3, очки – 0-3. Суми – 1:3.

Суперліга-2012/13 – 6 матчі: +1-5, партії - 12-16, очки – 7-11. Вінниця - 3:1, 2:3, 2:3. Суми – 2:3, 1:3, 2:3

Кубок України-2012/13 – 1 матч:+1-0, партії – 3-1, очки – 3-0. Красноперекопськ – 3:1.

Вища ліга-2011/12. 6 матчів: +2-4, партії – 11-15, очки – 7-11. Вінниця – 3:1, 0:3, 2:3, Суми – 2:3, 3:2, 1:3.

16:00. «Фаворит» - «Локомотив»

Якщо б «Фаворит» зберіг свій склад, ця зустріч була б дуже принциповою, адже лубенська команда ледве не зкинула харків’ян з трону, перемігши в одній з фінальних зустрічей минулого сезону. Але… Зараз це зустріч явного фаворита та явного аутсайдера чемпіонату. Тож напевно Юрій Філіппов дасть зіграти в повній мірі своїм другим номерам, щоб не розтрощити вщерть юних вихованців полтавської школи, хоча різниця в класі все рівно буде дуже великою. Статистика особистих зустрічей немає зараз ніякого значення, але приводимо ії для повноти картини.

СТАТИСТИКА ІГОР (останні три сезони)

8 матчів: +5-3, партії - 20-11, очки - 17-7.

Суперліга-2013/14 – 2 матчі:+1-1, партії – 4-4, очки – 3-3. Полтава – 1:3. Харків – 3:1

Кубок-2013/14. 2-й етап. Полтава. «Фаворит» - 3:1,

Суперліга-2012/13 – 2 матчі:+2-0, партії – 6-1, очки – 6-0. Полтава. 3:1. Харків. 3:0.

Кубок-2012/13 – 1 матч:+1-0, партії – 3-0, очки – 3:0. Харків. 3:0.

Суперліга-2011/12 – 4 матчі:+2-2, партії – 10-6, очки – 8-4. 2:3, 3:0, 3:0, 2:3,

18:00. СВК «Буревісник-ШВСМ» - «Барком-Кажани»

Цей матч стане перевіркою дистанційної конкурентоспроможності львівського клубу. Тим більше, що всі ми знаємо про характер чернігівців. Чи вистачить їм для супротиву готовності та класу, побачимо. Цікаво, що раніше «Барком» ще не перемагав «Буревісник», навіть в кубковому матчі нинішнього сезону.

СТАТИСТИКА ІГОР(останні три сезони)

4 матчі: +4-0, партії - 12-3, очки – 11-1

Кубок-2014/15 – 1 матч:+1-0, партії – 3-2, очки – 2-1. Харків – 3:2.

Суперліга-2013/14 – 2 матчі: +2-0, партії - 6-1, очки – 6-0. Львів – 3:1, 3:1. Чернігів – 3:0, 3:0.

Кубок-2011/12 – 1 матч:+1-0, партії – 3-0, очки – 3-0. Чернігів – 3:0.

В сезоні-2012/13 команди між собою не грали

На сайті ВК «Локомотив» дивиться трансляції матчів «Локомотив » - «Фаворит» та «Буревісник-ШВСМ» - «Барком-Кажани».