Збірна України поступилась Хорватії на чемпіонаті світу

20:11 | 25 апреля 2018

Сьогодні національна збірна команда України з хокею провела свій третій матч на чемпіонаті світу у Каунасі. Команда Олександра Савицького з рахунком 2:4 поступилася збірній Хорватії.

Перше ж вилучення в матчі стало фатальним для нашої збірної – Всеволод Толстушко отримав 2-хвилинний штраф за грубість, який вміло реалізував Іван Янкович, скориставшись грубою позиційною помилкою українців.

Наступного разу команди зіграли в нерівних складах вже через 7 хвилин. Правда, цього разу був видалений вже гравець хорватської команди. Але Томіслав Заноскі зміг використати цю ситуацію на користь своєї команди, і подвоїв рахунок. На 14-й хвилині зустрічі рахунок для збірної України став 0:3, і місце в воротах зайняв голкіпер «Донбасу» Богдан Дьяченко.

Після цього гра дещо заспокоїлася, наша команда стала йти вперед в спробах відігратися. Так, в середині зустрічі Антон Бойков не реалізував штрафний кидок, призначений за підніжку.

Закинутих шайб українські вболівальники дочекалися у третьому періоді. На 47-й хвилині зустрічі чисельну перевагу реалізував Кирило Катрич, а через п"ять хвилин розрив в рахунку до мінімального скоротив Дмитро Німенко, використавши класну передачу Андрія Міхнова.

На останній хвилині поєдинку Олександр Савицький зняв голкіпера і випустив шостого польового гравця, але після помилки Владислава Гаврика, за дві секунди до фінальної сирени, рахунок став 2:4.

Таким чином, збірна України вперше в історії поступилася збірній Хорватії. Cвій наступний матч наша команда проведе 27 квітня о 19:30 проти збірної Литви, яка після двох ігрових днів займає перше місце в турнірній таблиці.

Україна – Хорватія – 2:4 (0:3; 0:0; 2:1)

25 квітня 2018 року, 12:30. «Жальгіріс Арена» (Каунас, Литва)

Судді: С. Хальм (Норвегія), К. Янушаускас (Литва), А. Кройєр (Данія)

Склад Україн: Гайдученко (0:00 – 13:06), Дьяченко (13:06 – 59:01 та 59:58 – 60:00). Толстушко - Ігнатенко, Катрич - Матвієнко, Романенко - Татаренко, Жовнір - Петрухно; Німенко - Захаров - Міхнов, Бабинець - Буценко - Лялька, Рамазанов - Гриценко - Чернишенко, Гаврик - Карпенко - Бойков.

Голи: 0:1. Янкович (Шензел, Благуші, 4:36 – більш.), 0:2. Заноскі (11:51 – менш.), 0:3. Канаєт (Тадич, 13:06), 1:3. Катрич (Буценко, Бабинець, 46:56 – більш.), 2:3. Німенко (Міхнов, Ігнатенко, 53:00), 2:4. Ведлін (59:58 – порожні ворота).

Нереалізований штрафний кидок: Бойков (31:01, воротар)

Штраф: 10 – 22

Кидки: 33 – 39