Україна перемогла Румунію в дебютному матчі на чемпіонаті світу

18:26 | 22 апреля 2018

Національна збірна команда України розпочала свої виступи на чемпіонаті світу в Дивізіоні ІВ у литовському Каунасі.

Першим суперником команди Олександра Савицького була збірна Румунії. Протягом майже всього поєдинку «синьо-жовті» володіли ігровою та територіальною перевагою. А рідкісні небезпечні атаки на наші ворота нейтралізовував Сергій Гайдученко.

Відкрили рахунок українці на 14-й хвилині гри, коли Кирило Катрич не без допомоги рикошету перетворив на гол стрімку контратаку українців. Другу шайбу у складі нашої команди також закинули представники номінальної четвертої ланки. Дмитро Німенко грамотно вийшов з кута майданчика, виїхав на п’ятак та переграв Патріка Польца. А під завісу другого періоду Нікіта Буценко втратє запалив червоне світло за воротами румунів.

У третьому періоді закинутих шайб глядачі не побачили. А наш голкіпер Сергій Гайдученко оформив другий в кар"єрі шатаут у светрі збірної.

У першому поєдинку ігрового дня команда Японії лише у додатковий час здолала Естонію (2:1 ОТ).

Завтра наші хокеїсти гратимуть саме проти естонської команди. Початок матчу о 12:30 за київським часом.

Румунія – Україна – 0:3 (0:1; 0:2; 0:0)

20 квітня 2018 року, 16:00. «Жальгіріс Арена» (Каунас, Литва)

Судді: Л. Сівелл (Великобританія), А. Кройєр (Данія), Л. Степанкявічус (Литва)

Склад України: Гайдученко. Жовнір – Ігнатенко, Толстушко – Петрухно, Татаренко – Романенко, Матвієнко – Катрич. Лялька – Захаров – Міхнов, Бойков – Карпенко – Чернишенко, Гаврік – Гриценко – Рамазанов, Бабинець – Буценко – Німенко.

Голи: 0:1. Катрич (Німенко, Буценко, 13:12), 0:2. Німенко (Бабинець, 28:55), 0:3. Буценко (Бабинець, 38:49)