Юніорська збірна України завоювала перше місце на домашньому чемпіонаті світу

18:26 | 21 апреля 2018

20 квітня в київському Палаці Спорту завершився чемпіонат світу серед юніорів в Дивізіоні 1В, в якому українська команда завоювала золоті медалі і перейшла до Дивізіону 1А.

Свій останній поєдинок команда Олега Ігнатьєва зіграла зі збірною Румунії, яку «юніорка» обіграла з розгромним рахунком 6:0.

Вся зустріч пройшла під повним контролем українців, які невпинно небезпечно атакували ворота супротивника, не дозволяючи їм навіть організувати повноцінну атаку. Це відобразилося і на табло - ще до першої перерви наша команда відправила дві шайби в ворота Румунії, завдяки точним кидкам Кирила Ланіна і Олександра Пересунька.

За два інших періоду підопічні Олега Ігнатьєва змогли ще чотири рази вразити ворота румунської збірної - відзначилися Олексій Сиротенко, Артем Матейченко, Дмитро Даниленко та Фелікс Морозов. Збірна Румунії в свою чергу так і не змогла «розмочити» Владислава Гурка, подарувавши йому тим самим шатаут.

Найкращим гравцем домашнього чемпіонату світу в Дивізіоні 1В у складі юніорської збірної України став форвард «Білого Барсу» Дмитро Даниленко, який за 5 матчів турніру набрав 8 (3+5) очок.

Україна U18 – Румунія U18 – 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)

Склад України: Гурко; Логач – Кругляков, Будько – Васильєв; Євтухов – Грицюк; Бабчук. Матейченко – Сиротенко – Пересунько; Морозов – Даниленко – Середницький; Садовиков – Дуюн – Целогородцев; Іващенко – Халін - Ланін.

Голи: 1:0. Ланін (Дуюн, Целогородцев, 9:20); 2:0. Пересунько (Сиротенко, 11:20); 3:0. Сиротенко (Середницький, Морозов, 29:19), 4:0. Матейченко (Пересунько, Сиротенко, 35:09), 5:0. Даниленко (Васильєв, 52:02), 6:0. Морозов (Даниленко, 55:41).