Національна збірна поступилась Польщі у Будапешті

21:41 | 16 апреля 2018

Національна збірна команда України провела перший контрольний поєдинок у Будапешті в рамках підготовки до чемпіонату світу з хокею. Підопічні Олександра Савицького зустрічалися із недавнім суперником по чемпіонату світу 2017 року – збірною Польщі.

Рахунок у матчі на початку другого періоду відкрив Сергій Бабинець, відгукнувшись на передачу Нікіти Буценка. Поляки швидко рахунок у грі зрівняли і ще до завершення періоду вийшли вперед.

В третій 20-хвилинці Матей Урбановіч довів перевагу своєї команди до трьох шайб. Точний кидок Кирила Катрича подарував «синьо-жовтим» шанс на позитивний підсумок, проте порушення правил з боку Антона Бойкова та реалізація більшості від поляків не дозволили нашій команді перемогти.

18 квітня українська команда проведе контрольний матч проти збірної Угорщини.

Польща – Україна – 4:2 (0:0; 2:1; 2:1)

16 квітня 2018 року, 19:00. Будапешт

Судді: Г. Юхас, Д. Ренч, А. Шолтес, Д. Кормош

Склад України: Гайдученко. Ігнатенко – Жовнір, Катрич – Ординський, Петрухно – Толстушко, Романенко – Татаренко. Лялька – Захаров – Міхнов, Бабинець – Буценко – Німенко, Бойков – Карпенко – Чернишенко, Рамазанов – Гриценко – Савченко.

Голи: 0:1. Бабинець (Буценко, 21:17 – більш.), 1:1. Урбановіч (23:06), 2:1. Коморскі (Лопускі, Вітецкі, 35:26), 3:1. Урбановіч (Вайда, Пас, 53:45 – більш.), 3:2. Катрич (Німенко, 57:54), 4:2. Брик (Пас, Дзюбінскі, 59:28 – більш.)

Штраф: 6 – 4

Кидки: 38 (9+15+14) – 27 (9+8+10)