«Дніпро» та «Білий Барс» зустрінуться у фіналі ЮХЛ

20:11 | 30 марта 2018

У Богуславі відбулися півфінальні матчі чемпіонату України серед юніорів.

У першому поєдинку ігрового дня зустрілися «Галицькі Леви» із Новояворівська та «Дніпро» із Херсона. Команда Михайла Чіканцева з перших хвилин і практично протягом усього поєдинку володіла ініціативою. Неодноразово на заваді атакувальним діям новояворівської команди ставав голкіпер херсонської команди Максим Сулютін. Стартова 20-хвилинка завершилась із рахунком 0:0.

Закинуту шайбу глядачі побачили лише в одній із заключних атак другого періоду. Іван Сисак віддав зрячу передачу на Богдана Арабова, який вразив ворота суперника. На початку заключної 20-хвилинки Євген Абаджян подвоїв перевагу своєї команди.

Втім після цього ініціатива повністю перейшла до підопічних Олега Тимченка. Дубль Едуарда Жука дозволив «Дніпру» зрівняти рахунок, а шайба Артема Целогородцева вивела херсонську команду вперед. Наприкінці поєдинку Михайло Чіканцев замінив Антона Дороша на шостого польового гравця. Але зиску з цього новояворівська команда не отримала – Олексій Болотін вразив порожні ворота та вивід «Дніпро» до фіналу.

У іншому матчі команда «Шершні» не змогла виставити на матч достатню кількість хокеїстів, що призвело до технічної поразки команди Миколи Сидорова.

Завтра «Шершні» та «Галицькі Леви» розіграють бронзові нагороди. А за перемогу в змаганні посперечаються «Білий Барс» та «Дніпро».

«Галицькі Леви» – «Дніпро» – 2:4 (0:0; 1:0; 1:4)

30 березня 2018 року, 13:15. «Льодограй»

Судді: О. Батєзатов, І. Хохлов, О. Остроух, Я. Ситяшенко

Галицькі Леви: Дорош (крім 59:19 – 59:34). Ратушний, Круковський, Тонковид, Сивульський, Сисак, Арустамов. Кізло, Брага, Середа, Алексейчук, Чіканцев, Арабов, Абаджян, Панченко, Попережай.

Дніпро: Сулютін. Матусевич, Проценко, Лукашов, Р. Савченко, Т. Савченко, Кругляков, Панков. Дуюн, Болотін, Кашевко, Борисов, Тищенко, Давиденко, Тимченко, Целогородцев, Жук, Панков.

Голи: 1:0. Арабов (Сисак, 39:06 – більш.), 2:0. Абаджян (Брага, Сисак, 43:01), 2:1. Жук (Давиденко, 44:43), 2:2. Жук (Целогородцев, 52:58), 2:3. Целогородцев (55:21), 2:4. Болотін (Кругляков, 59:34 – порожні ворота)

Штраф: 4 – 16