«Донбас» впевнено переграв «Кременчук» в четвертому матчі фінальної серії

09:11 | 26 марта 2018

У Кременчуці відбувся четвертий матч фінальної серії плей-офф між «Кременчук» та «Донбасом», після якого донеччани повели в серії 3:1. Нагадаємо, що переможець чемпіонату УХЛ визначиться після четвертої перемоги однієї з команд.

Поєдинок кременчужани розпочали на куражі після вольової перемоги в минулому поєдинку. Донеччани теж не скупилися на випади на ворота противника і неодноразово здійснювали атаки на володіння Віталія Власенко. Однак надійна гра обох воротарів не дозволила жодній із команд вийти вперед.

Лише в кінці періоду Антон Бойков в більшості зміг переграти голкіпера донеччан, відкривши рахунок в поєдинку. Фактично, повторився сценарій минулої зустрічі, коли «городяни» виграли першу 20-хвилинку з таким же рахунком 1:0.

Ударним для донеччан став другий період - команда Сергія Вітера чотири рази вразила ворота «городян». Спочатку Ілля Коренчук на старті двадцятихвилинки зрівняв рахунок, реалізувавши чисельну перевагу своєї команди, а потім по черзі відзначилися Денис Мостовий, Віталій Лялька і Микита Коваленко.

Таким чином, після програного першого періоду, донеччани повністю заволоділи ігровою перевагою, і пішли в комфортний за рахунком відрив. Забігаючи вперед, саме другий період став вирішальним в четвертому матчі фіналу плей-офф.

У заключному періоді команди значно знизили швидкості, на що вплинула і деяка втома, і загострення пристрастей в другій 20-хвилинці, однак небезпечно атакувати ворота супротивника клуби не припинили. Кременчужани активно намагалися відіграти пропущені шайби, а донецька команда, завдяки майстерній грі в обороні, не дозволяла противнику скоротити відставання в рахунку.

На екваторі періоду Івана Савченка, після сольного проходу захисника Андрія Григор"єва, вдалося на добиванні «прошити» Микиту Петленка і зробити рахунок на табло 1:5 на користь гостей. Але господарі не опустили руки, і вже через 4 хвилини Сергій Алексанян-Петрович, також на добиванні, відправив шайбу в ворота Богдана Дьяченка, і встановив остаточний рахунок в матчі.

Таким чином, після двох поєдинків в Кременчуці, «Донбас» веде в серії до чотирьох перемог з рахунком 3:1. Сама ж фінальна серія знову переїжджає на домашню арену донеччан, де вже 28-го березня о 18:45 команди зійдуться в п"ятому фінальному поєдинку.

 

«Кременчук» - «Донбас» 2:5 (1:0, 0:4, 1:1)

Шайби: 1:0 Бойков (Грицьких, Карпенко - більш.), 19:30. 1:1 Мостовий (Кузьмік, Александров), 24:16. 1:2 Мостовий (Свищев), 29:29. 1:3 Лялька (Захаров, Матвієнко), 36:24. 1:4 Коваленко (Луговий), 37:12. 1:5 Савченко (Григор"єв), 52:59. 2:5 Алексанян-Петрович (Грицьких, Чернишенко), 53:37.

Кременчук: Власенко (Петленко – з 37:12); Толстушко - Козачук, Наливайко - Грицьких, Савицький - Горлушко; Бойков - Карпенко - Чорний, Сеник - Чернишенко - Алексанян-Петрович, Кривошапкін - Гриценко - Шиманський, Поліщук - Костюк - Рубан, Ефімочкін.

Донбас: Дьяченко; Шпак - Ігнатенко, Александров - Матвієнко, Ординський - Жовнір, Григор"єв - Фірсов; Лялька - Захаров - Костіков, Савченко - Кузьмік - Коренчук, Денискін - Коваленко - Луговий, Свищев - Мазур - Мостовий.

Рахунок серії: 1:3

Social Like
Источник