«Україночка» здобула бронзові медалі чемпіонату України!

19:41 | 11 марта 2018

У поєдинку за третє місце зустрічалися столична «Україночка» та «дніпровські Білки».

Підопічні Сергія Зубкова розпочали матч дуже вдало. Вже на 12-й секунді зустрічі Крістіна Лой втікла від захисників «Україночки» та запалила червоне світло за воротами Вікторії Ткаченко. Дуже швидко киянкам вдалося відігратися: після вивіреної передачі Меган Харіссон шайбу на свій рахунок записала Юлія Добровольська. Втім на першу перерву команди пішли за переваги «білок». Це Елізабет Лукашевіца точно кинула від синьої лінії поміж щитків голкіперу.

Євген Аліпов під час перерви привів свою команду в почуття і у другому періоді київські хокеїсти заграли значно краще. Шері Хадспет в середині періоду рахунок у грі зрівняла, а перед самою перервою Меган Харіссон вивела свою команду вперед.

У заключному періоді «Україночка» грамотно «засушила» гру, а під час однієї із контратак Меган Харіссон вдалося зняти всі питання щодо переможця зустрічі.

При цьому слід відзначити, що за порушення правил із нанесенням травм достроково гру завершили Елізабет Лукашевіца та Марина Криворучко.

Таким чином, «Україночка» здобула перемогу з рахунком 4:2, а з нею і бронзові нагороди чемпіонату.

«Дніпровські Білки» – «Україночка» – 2:4 (1:2; 2:0; 1:0)

11 березня 2018 року, 12:15. Льодова арена (м. Київ)

Судді: О. Батєзатов, І. Хохлов

Дніпровські Білки: Секрієрі. Лой – Денисенко, І. Лукашевіца – Ратушна, Вульфсон – Кутузова. Гадлія – Ценова – Александрова, Бойко – Е. Лукашевіца – Єременко, Зєбзєєва – Бакалова – Слободянюк.

Україночка: В. Ткаченко. Романенко – Криворучко, Кобчук – Велан, Удовиченко – Вербенко. Бобошко – Хадспет – Алессі, Вергілес – Елен Аліпова – Елізабет Аліпова, Харіссон – Добровольська – Слатвицька.

Голи: 1:0. Лой (Єременко, 0:12), 1:1. Добровольська (Харіссон, 2:15), 2:1. Е. Лукашевіца (І. Лукашевіца, 8:52), 2:2. Хадспет (Харіссон, Добровольська, 28:41 – більш.), 2:3. Харіссон (Алессі, Хадспет, 37:37), 2:4. Харіссон (Кобчук, Алессі, 42:47 – більш.).

Кидки: 19 (5+7+7) – 38 (16+10+12)