«Королеви Дніпра» знову у фіналі чемпіонату України!

00:42 | 11 марта 2018

У столиці України розпочався Фінал Чотирьох чемпіонату України з хокею серед жінок.

Перший півфінальний поєдинок став дніпровським дербі – «королеви» зустрічалися з «білками». В нинішньому сезоні «білки» вже перемагали чинних чемпіонів, тому на цей поєдинок команда Сергія Зубкова налаштовувалась доволі рішуче.

Втім старт зустрічі вийшов не дуже переконливим для номінальних гостей. Кілька вилучень поспіль призвели до того, що шайба рідко залишала межі зони Аріни Секрієрі. Підопічні Олексія Короткого активно атакували ворота суперниць, проте молдавський голкіпер «білок» діяла дуже надійно.

Ближче до середини стартового періоду помаранчево-білі вирівняли гру, а після серії вилучень у складі суперниць навіть перехопили ініціативу. Втім закинутих шайб у першій 20-хвилинці глядачі так і не побачили.

Долю гри фактично було вирішено у другому періоді. «Дніпровські Білки» змушували суперниць порушувати правила, проте… самі пропускали. Спочатку Тетяна Ткаченко заштовхала шайбу у сітку після сольного проходу та кидка Валерії Манчак. Потім сама Валерія використала передачу від Олени Ткачук та подвоїла перевагу своєї команди. Акцентований кидок Тетяни Ткаченко з правого кола для вкидання зробив рахунок 3:0, а в середині періоду Олена Ткачук довела перевагу «королев» до крупної.

Здавалося, що після цього заключний період перетвориться на порожню формальність. Проте далося взнаки розслаблення «королев» та активізація Інгуни Лукашевіци. Саме найкращий бомбардир чемпіонату «розмочила» рахунок у грі. А потім Наталія Єременко після рикошету перетворила заключну хвилину гри на нервовий ендшпіль.

Втім на більше у «Дніпровських Білок» не вистачило ані сил, ані часу. «Королеви Дніпра» другий рік поспіль виходять до фіналу чемпіонату, а «Дніпровські Білки» змагатимуться 11 березня за бронзові нагороди.

«Королеви Дніпра» – «Дніпровські Білки» – 4:2 (0:0; 4:0; 0:2)

10 березня 2018 року, 17:45. Льодова арена (м. Київ)

Судді: О. Батєзатов, І. Хохлов

Королеви Дніпра: М. Лисенко. Громика, Субботіна, А. Вєтренко, Лаломова, Улькова, К. Вєтренко, Бобнєва, Вечерок, Лубенець. Євтєхова, Т. Ткаченко, Андрух, Кривоніщенко, Ткачук, Юдіна, Манчак, Талдикіна, Русак.

Дніпровські Білки: Секрієрі. Лой – Денисенко, І. Лукашевіца – Ратушна, Вульфсон – Кутузова. Гадлія – Ценова – Александрова, Бойко – Е. Лукашевіца – Єременко, Зєбзєєва – Бакалова – Слободянюк.

Голи: 1:0. Т. Ткаченко (Манчак, 21:43 – менш.), 2:0. Манчак (Ткачук, 23:46 – менш.), 3:0. Т. Ткаченко (Талдикіна, 27:06), 4:0. Ткачук (Талдикіна, Т. Ткаченко, 33:01), 4:1. І. Лукашевіца (Бойко, 55:48), 4:2. Єременко (Е. Лукашевіца, Бойко, 58:57).

Кидки: 41 (17+17+7) – 11 (1+3+7)