Юніорська збірна України стала переможцем міжнародного турніру в Угорщині!

17:41 | 30 декабря 2017

У Будапешті завершився міжнародний хокейний турнір Кубок Чотирьох націй. У фінальному поєдинку юніорська збірна команда України здобула перемогу над першою командою Угорщини (червоні) з розгромним рахунком 5:1.

Наша команда дуже впевнено розпочала гру, за перші вісім хвилин відправивши у ворота господарів три шайби.

У середині заключного періоду угорцям вдалося відновити натяк на інтригу, проте заключне слово було за нашою командою. Шайби двох Богданів – Арабова та Середницького – встановили остаточний рахунок гри на табло.

Таким чином українська збірна після дворічної перерви знову стала переможцем Кубку Чотирьох націй. Свій наступний турнір команда Олега Ігнатьєва проведе у лютому в Польщі, де поміряється силами з місцевою збірною, а також Угорщиною та Австрією U19.

У квітні синьо-жовті братимуть участь у домашньому чемпіонаті світу у Києві.

Україна U18 – Угорщина U18 – 5:1 (3:0; 0:0; 2:1)

30 грудня 2017 року, 15:00. Арена «T