Українська «молодіжка» в драматичному поєдинку поступилася лідеру групи

01:41 | 13 декабря 2017

Молодіжна збірна команда України здобула перше очко на чемпіонаті світу у словенському Бледі. У третьому поєдинку команда Андрія Срюбка протистояла лідеру та головному фавориту змагання – команді Норвегії.

Правильно обрана тактика на гру та виконання тренерського завдання принесли свої плоди. Українці протягом усього поєдинку виглядали як мінімум не гірше за суперників. Перевага скандинавів у кидках пояснюється виключно стилем гри норвезької збірної, яка постійно намагалася завантажувати Богдана Дьяченка.

Рахунок у зустрічі було відкрито у дебюті третього періоду, коли Микита Коваленко з п’ятака проштовхнув шайбу у сітку воріт Юргена Ханнеборга. Втім втримати переможний рахунок синьо-жовтим не вдалося. Необов’язкове (до того ж досить сумнівне) вилучення Дениса Мостового вкупі з позиційним провалом відразу кількох захисників призвели до того, що головна зірка норвезької команди Крістоффер Карлсен з близької відстані впевнено переграв Богдана Дьяченка.

Овертайм успіху обом командам не приніс, тож справа перейшла до хокейної лотереї. Окрасою післяматчевих кидків став шедевральний гол Андрія Денискіна. Нажаль ця шайба була єдиною в активі синьо-жовтих. Норвежці ж реалізували три свої спроби і здобули перемогу.

Завтра українська команда зустрінеться із Італією, яка в третій ігровий день у овертаймі здолала Литву (2:1 ОТ).

Україна U20 – Норвегія U20 – 1:2 Б (0:0; 0:0; 1:1; 0:0; 0:1)

12 грудня 2017 року, 14:00. Льодова арена м. Блед

Судді: К. Штернат (Австрія), А. Бергант (Словенія), Л. Качей (Словаччина)

Склад України: Дьяченко. Ординський – Горлушко, Логач – Табашник, Григор’єв – Козачук, Фірсов. Мостовий – Коваленко – Морозов, Пересунько – Мазур – Щербаков, Лєсніков – Даниленко – Чорний, Ступак – Кривошапкін – Денискін.

Голи: 1:0. Коваленко (Денискін, Мостовий, 44:12 – більш.), 1:1. Карлсен (К’єллесвік, Ноєр, 52:18 – більш.), 1:2. Ноєр (вирішальний кидок)

Серія післяматчевих кидків: 0:1. Гросвік. 0:1. Мостовий (воротар), 0:1. Хермансен (повз ворота), 0:1. Пересунько (стійка), 0:2. Ноер, 1:2. Денискін, 1:2. Еллінгсен (воротар), 1:2. Мазур (воротар), 1:3. Карлсен

Штраф: 6 – 6

Кидки: 44 – 26

Найкращі гравці: Дьяченко – Карлсен