Ефектна помста виводить «барсів» на першу сходинку

21:55 | 29 января 2014

Після вчорашньої поразки підопічні Олександра Кулікова зробили правильні висновки і на звітний матч вийшли над мотивованими.

В результаті ця мотивація вилилася в велику перевагу господарів льоду як по грі так і за рахунком. Хоча після завершення першого періоду сумнівів у підсумковій перемозі «Білого Барсу» вистачало. Все стало на свої місця у другій 20-хвилинці, коли у воротах Владислава та Євгена Брулів побувало сім шайб.

Цікаво, що у складі господарів відразу четверо гравців відзначились дублями – рідкісний факт у сучасному хокеї.

Перемога над «Левами», разом з невдачею «Компаньйона», дозволили білоцерківській команді повернутися на першу сходинку турнірної таблиці.

«Білий Барс» – «Леви» – 10:2 (1:1; 7:0; 2:1)

29 січня 2014 року, 19:00. Льодовий стадіон «Білий Барс», 550 глядачів

Судді: В. Торяник, О. Сабада, А. Кузьмінський

Білий Барс: Безхлібний. Караульщук – Толкунов, Голубєвс – Кугут, Балакун – Вол. Алексюк. Безщасний – Бондарєв – Пастух, Яковенко – Буценко – Демянюк, Міхейонок – Страупе – Бабинець, Савченко – Шарапов – Хворостініньш.

Леви: В. Бруль (Є. Бруль). Бакальчук – Щербатюк, Фроленко – Кривда, Сачко – Шевелєв, Соловей – Кобзєв. Волков – Коляда – Люлюк, Остяков – Большаков – Посєвін, Кіча – Карнаух – Дроздов, Коржилецький.

Голи: 1:0. Бондарєв (Пастух, 6:19), 1:1. Посєвін (Большаков, В. Бруль, 10:12 – більш.), 2:1. Буценко (Голубєвс, 20:59), 3:1. Караульщук (Голубєвс, Буценко, 22:05), 4:1. Вол. Алексюк (Страупе, 22:28), 5:1. Караульщук (Бондарєв, Пастух, 26:20), 6:1. Безщасний (Бондарєв, 29:16), 7:1. Безщасний (Толкунов, Бондарєв, 31:01 – більш.), 8:1. Бондарєв (Безщасний, 32:54 – більш.), 9:1. Вол. Алексюк (Міхейонок, Страупе, 41:58 – більш.), 9:2. Кривда (Остяков, Кіча, 44:44), 10:2. Яковенко (Буценко, Демянюк, 52:50).

Штраф: 12 – 24