Восьма поспіль перемога «Компаньйона»

22:40 | 28 января 2014

Ігрову програму ХІІ туру відкривало принципове протистояння між столичними «Компаньйон-Нафтогазом» та «Соколом».

«Сокіл» є не зручним суперником для будь-якої команди і цей матч не став виключенням. Два періоди господарі льоду володіли ініціативою, при цьому двічі відзначившись у воротах суперника. «Сокіл» же грав від оборони, періодично організовуючи контратаки на ворота Сергія Зав’ялова. Одна з них в середині першого періоду навіть призвела до того, що шайба опинилася у воротах червоно-білих, проте за мить до цього арбітр матчу зафіксував положення поза грою.

Заключний період пройшов з перевагою гостей, які зуміли відіграти одну шайбу та створити ще декілька моментів для того, аби зрівняти рахунок. Кінцівка зустрічі вийшла гарячою, проте команда Олександра Сеуканда вистояла і здобула свою восьму поспіль перемогу в чемпіонаті.

Цей успіх дозволив «нафтогазівцям» одноособово очолити турнірну таблицю змагання.

«Компаньйон-Нафтогаз» – «Сокіл» – 2:1 (1:0; 1:0; 0:1)

28 січня 2014 року, 18:15. СК «АТЕК», 150 глядачів

Судді: М. Урда, А. Корепанов, В. Мельничук

Компаньйон-Нафтогаз: Зав’ялов. Свиридов – Ден. Ісаєнко, О. Благой – Кривомаз, Катрич – Ємельяненко. Сальников – Курілін – Німенко, Харченко – С. Черненко – Литвиненко, Заблудовський – Гніденко – Гаврилюк.

Сокіл: Балабан (до 58:55). Скороход – Лубнін, Лясковський – Лупандін, Тимченко. Юшков – Шаманський – Лиманський, Дм. Ісаєнко – Секірко – Задоєнко, Безуглий – Войцехівський – А. Дворник, І. Дворник – Акімов – Костюк.

Голи: 1:0. Харченко (С. Черненко, Литвиненко, 7:05), 2:0. Гніденко (Заблудовський, Гаврилюк, 38:36), 2:1. Шаманський (Лиманський, Юшков, 47:26).

Штраф: 10 – 22

Гольові моменти: 20 – 15

Прокидання шайби: 7 – 7