Дебютна перемога «Дженералз»

22:10 | 10 ноября 2013

В матчі першого туру новачок національного чемпіонату здолав львівських «Левів». Долю матчу вирішив перший період, який гості провели дуже невдало. Дебютну шайбу клуба «Дженералз» в історії чемпіонатів України на 9-й хвилині матчу закинув захисник Павло Дворецький.

Що ж до львів’ян, то команді Сергія Супруна в середині другого періоду вдалося скоротити розрив у рахунку, проте в підсумку краще укомплектовані кияни довели матч до впевненої перемоги.

«Дженералз» – «Леви» – 5:1 (3:0; 1:1; 1:0)

1 листопада 2013 року, 20:00. ТРЦ «Термінал»

Судді: О. Говорун, А. Бакуменко, А. Родіонов

Дженералз: Терчієв. Д. Хонін – Ладигін, Дворецький – Глушкін, Віт. Ворошнов –Голомозий. Бєга – Ант. Буточнов – Росляков, Сидоров – Хміль – Долинін, Мадера – Малинович – Єловиков.

Леви: В. Бруль. Щербатюк – Фроленко, Шевелєв – В. Черненко, Соловей – Пронякін. Волков – Курський – Супрун, Люлюк – Шевченко – Рябов, Бакальчук – Марченко – Єфімов, Коржилецький.

Голи: 1:0. Дворецький (Бєга, Ант. Буточнов, 8:06 – менш.), 2:0. Росляков (Бєга, Ладигін, 9:29 – більш.), 3:0. Ант. Буточнов (Д. Хонін, 18:58), 3:1. Курський (Шевченко, Супрун, 31:07 – більш.), 4:1. Хміль (Бєга, Сидоров, 34:44), 5:1. Ладигін (Росляков, 43:43 – більш.).