Олена Стецків - найкраща спортсменка Львівщини у січні

00:11 | 31 января 2018

Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації та членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило найкращим спортсменом краю за підсумками першого місяця 2018 року майстра спорту України з санного спорту, представницю обласної школи вищої спортивної майстерності та фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Олену Стецків.

Це визнання Олена здобула завдяки найкращому у складі національної збірної команди України виступу в цьогорічному чемпіонаті Європи та IХ етапі Кубка світу з санного спорту (26-28 січня 2018 року, Сігулда, Латвія), де посіла 7 місце в командних змаганнях й фінішувала 16-ю в особистому заліку чемпіонату Європи та була 8-ю в командних змаганнях етапу Кубка світу, й відтак вдруге у своїй спортивні кар’єрі представлятиме Львівщину на XXIII зимових Олімпійських іграх.

Найкращими тренерами стали Володимир Вахрушев і Тарас Гарцула.