14:40 | 25 июня 2018

У понеділок відбулася урочиста церемонія нагородження найкращої спортсменки квітня за версією Національного олімпійського комітету України Єлизавети Каланіної і її тренера Василя Волошина.

Шість медалей із Словенії

20:40 | 24 июня 2018

У словенському Подчетртеку завершився турнір Кубку Європи. У неділю було здобуто чотири нагороди - "срібло" в Данила Гуцола, "бронза" в Олександра Міндили, Анастасії Сапсай і Василини Кириченко.

Білодід і Буйок - медалістки Кубку Європи

08:25 | 24 июня 2018

У перший змагальний день турніру Кубку Європи у словенському Подчетртеку українська команда здобула дві нагороди. "Золотий" статус підтвердила Дар"я Білодід у категорії до 48 кг, а "бронзу" здобула Марія Буйок у вазі до 52 кг.

"Кадетські" плани й сподівання

12:40 | 22 июня 2018

28 червня - 1 липня у місті Сараєво пройдуть поєдинки чемпіонату Європи серед кадетів. Напередодні форуму своїми сподіваннями поділилися старші тренери відповідно хлопців і дівчат - Артем Василенко і Юрій Пирог.

Турнір у стилі "хай-тек"

11:25 | 21 июня 2018

У суботу й неділю у словенському Подчертреку пройде черговий Кубок Європи. За нагороди змагань у спортивному комплексі, виконаному в стилі "хай-тек", боротимуться 32 українці.