Національна збірна розпочала підготовку

22:10 | 10 ноября 2013

5 листопада гравці національної збірної команди України зібрали у Донецьку. Ввечері відбулося перше тренування команди Андрія Назарова.

«Крижинці-2000» зараховано технічну поразку

Виконавча дирекція Федерації повідомляє, що 27 жовтня 2013 року у грі чемпіонату України U14 між командами «Крижинка» та «Дніпро», що відбулася у місті Херсоні, у складі київської команди грав незаявлений хокеїст.

Сьогодні національна збірна збереться в Донецьку

5 листопада 2013 року о 12:00 до донецького готелю Park Inn прибудуть гравці та тренери національної збірної команди України. На 6 листопада заплановано проведення контрольного матчу кандидатів до складу національної збірної.

Молодіжна команда розпочала збір

Молодіжна збірна команда України вчора розпочала навчально-тренувальний збір, який є передостаннім етапом підготовки команди до чемпіонату світу у Великобританії. Льодові заняття команди проходять на льоду ЛСК «Алмаз» у місті Донецьку.

Час початку матчів другого туру національного чемпіонату

Виконавча дирекція Федерації затвердила час початку матчів другого туру чемпіонату України з хокею в сезоні 2013-2014 років.

2-й тур ЮХЛ: підсумки

Цього уїк-енду у столиці відбулися матчі другого туру Юніорської хокейної ліги. В гості до місцевих «Сокола» та «Крижинки» завітали харківське «Динамо» та СДЮСШОР-2.

Національна збірна команда України проведе двосторонній матч

В середу, 6 листопада, о 19:00 за київським часом на льоду арени «Дружба» відбудеться контрольний поєдинок команд, складених із кандидатів до складу національної збірної команди України.

Розгром від «Дженералз»

Столичні «Дженералз» не відчули проблем у повторному поєдинку проти львівських «Левів». Результативна гра провідної ланки нападу київської команди (на рахунку Тараса Бєги, Антона Буточнова та Антона Рослякова чотири закинуті шайби) дозволили «генералам» здобути розгромну перемогу.

Дебютна перемога «Дженералз»

В матчі першого туру новачок національного чемпіонату здолав львівських «Левів». Долю матчу вирішив перший період, який гості провели дуже невдало. Дебютну шайбу клуба «Дженералз» в історії чемпіонатів України на 9-й хвилині матчу закинув захисник Павло Дворецький.

Важка перемога «Білого Барсу»

В повторному матчі між «Білим Барсом» та «Соколом» білоцерківським вболівальникам довелося похвилюватись, адже більшу частину матчу гості були попереду в рахунку.