Хоккей

Коли і одної шайби вистачає

22:55 | 14 ноября 2013

Єдина шайба Миколи Ладигіна вирішила долю протистояння між «Соколом» та «Дженералз».

Покер Бондарєва + п’ять передач Безщасного = тріумф «Білого Барсу»

16:25 | 14 ноября 2013

На відміну від попереднього поєдинку між «Левами» та «Білим Барсом», цього разу команда Олександра Кулікова зіграла максимально активно у нападі і ще у першому періоді зняла питання щодо переможця матчу.

Хет-трик Бондарєва + п’ять передач Безщасного = тріумф «Білого Барсу»

16:10 | 14 ноября 2013

«Сокіл»: є перша перемога!

00:10 | 14 ноября 2013

Столичне дербі між «Соколом» та «Дженералз» на даний момент цілком може заслуговувати на звання найбільш видовищного матчу ХХІІ чемпіонату.

«Білий Барс» здобув вольову перемогу над «Левами»

17:55 | 13 ноября 2013

В першому матчі між львівськими «Левами» та білоцерківським «Білим Барсом» ледь не грянула сенсація.

Зміни в календарі чемпіонату України

16:25 | 13 ноября 2013

Виконавча дирекція Федерації повідомляє про зміни у календарі чемпіонату України з хокею в сезоні 2013-2014 років у зв’язку із участю студентської збірної команди України у Зимовій Універсіаді 2013 року.

Зміни у складах команд чемпіонату України

17:25 | 12 ноября 2013

Хокейний клуб «Сокіл» у завтрашньому матчі проти «Дженералз» зможе використати у грі молодого нападаючого Артема Костюка, якого сьогодні було внесено до заявочного листа команди. 19-річний хокеїст є вихованцем хокейної школи «Крижинка». У «Соколі» Костюк виступатиме під 21 номером.

Зміни у календарі чемпіонату України

15:55 | 12 ноября 2013

Виконавча дирекція Федерації повідомляє, що матчі ХХІІ чемпіонату України з хокею № 13-14 між столичним «Компаньйон-Нафтогазом» та «Вінницькими Гайдамаками», запланований на 13 та 14 листопада 2013 року, за обопільною згодою команд перенесені на резервні дні – 25-26 грудня 2013 року.

Час початку матчів третього туру та призначення арбітрів

13:40 | 11 ноября 2013

Виконавча дирекція Федерації оприлюднює час початку матчів третього туру ХХІІ чемпіонату України з хокею. Дві найкращі команди змагання цей тур проводять на виїзді. А «Леви», «Сокіл» та «Вінницькі Гайдамаки» спробуютьздобути свої перші очки в чемпіонаті.

Україна провела другий матч на турнірі Угорщині

22:11 | 10 ноября 2013

Національна збірна команда України провела свій другий поєдинок на міжнародному турнірі Euro Ice Hockey Challenge в Будапешті. Підопічні Андрія Назарова поступилися національній збірній команді Польщі з рахунком 2:5.