Футбол

Кубок України. «Інгулець» переміг «Карпати» в серії пенальті та переписав власну історію

17:20 | 07 апреля 2019 Петровський «Інгулець» переграв львівські «Карпати» у драматичному поєдинку та вперше в історії вийшов до півфіналу Кубку України.

Кубок України. Для перемоги у Львові «Зорі» вистачило ефектного голу Богдана Лєднєва

16:20 | 07 апреля 2019 Із двох львівських команд саме «містянам» випало проводити чвертьфінальний матч на своєму полі, але рідні стіни підопічним Юрія Бакалова не допомогли.

Кубок України. 1/4 фіналу: офіційні дані (оновлюється)

13:35 | 07 апреля 2019 Сьогодні в Олександрії, Львові, Дніпрі та Харкові визначаться учасники півфіналів Кубку України-2018/2019.

Кубок України: сьогодні у чотирьох містах визначаться півфіналісти турніру

10:05 | 07 апреля 2019 Сьогодні відбудуться чвертьфінальні поєдинки розіграшу Кубка України сезону-2018/2019.

Дербі футболістів збірної України у Бельгії виграв Руслан Маліновський, який забив два м'ячі та отримав червону картку

23:35 | 06 апреля 2019 У стартовому матчі третього туру вирішальної частини чемпіонату Бельгії відбулося справжнє дербі футболістів збірної України — «Генк» Руслана Маліновського приймав «Гент» Романа Яремчука, Романа Безуса та Ігоря Пластуна.

WU-19: жіноча молодіжна збірна України втратила шанси пробитися на Євро-2019

22:20 | 06 апреля 2019 Підопічні Наталії Зінченко в Норвегії поступилися і у другому матчі еліт-раунду відбору на Євро-2019.

Іван Петряк допоміг команді Сергія Реброва здобути чергову перемогу в чемпіонаті Угорщини

20:20 | 06 апреля 2019 Лідер чемпіонату Угорщини, столичний «Ференцварош», у складі якого виступає Іван Петряк, на власному полі обіграв середняка турніру «Пакш» — 3:0.

Прем’єр-ліга: «Десна» очолила таблицю в нижній шістці, «Арсенал-Київ» здобув четверту перемогу

19:05 | 06 апреля 2019 Сьогодні були зіграні останні два матчі 23-го туру чемпіонату України серед клубів Прем’єр-ліги, в яких зустрічалися команди другої шістки.

Артем Кравець узяв участь у виїзній перемозі свого «Кайсеріспору»

18:20 | 06 апреля 2019 У матчі 27-го туру турецької Суперліги «Кайсеріспор» Артема Кравця на виїзді переміг «Сівасспор» із рахунком 3:1.

Кубок України. «Шахтар» — «Динамо»: як це було...

14:50 | 06 апреля 2019 У рамках розіграшів Кубка України вітчизняні гранди, «Шахтар» та «Динамо», провели між собою 14 матчів.