Прем’єр-ліга: «Десна» очолила таблицю в нижній шістці, «Арсенал-Київ» здобув четверту перемогу

19:05 | 06 апреля 2019
Сьогодні були зіграні останні два матчі 23-го туру чемпіонату України серед клубів Прем’єр-ліги, в яких зустрічалися команди другої шістки.

У неділю розпочали боротьбу на другому етапі турніру чотири останні учасники. «Олімпік» продовжив свою невдалу серію до 12-ти матчів без перемог, поступившись «Десні» у Києві. У першому таймі після розіграшу кутового відзначився Денис Фаворов, а у другій половині Сергій Старенький замкнув простріл партнера. Здобувши три очки, чернігівці обійшли «Ворсклу» і очолили таблицю в нижній шістці.

В Одесі ж відбулася зустріч головних аутсайдерів сезону, в якій сильнішим виявився «Арсенал-Київ». Гості забили три м"ячі ще в першому таймі, на що «Чорноморець» відповів точним пострілом Артема Чорнія в наступній 45-хвилинці. Зазначимо, що у складі «канонірів» перший м’яч у чемпіонаті забив новачок Гаетан Міссі Мезу, а Сергій Вакуленко відзначився у другому турі поспіль. Кияни здобули четверту перемогу в чемпіонаті та наблизилися до одеситів на відстань одного очка.

Турнір за 1—6 місця